HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Maksim Milshin MF 2225   Jun   2 2 0 0 4 0 2
2   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   2 2 0 0 4 0 2
  Andrejs Cehanovics  2028   Jun   2 2 0 0 4 0 2
4   Roel Boomstra MI 2316   Jun   2 1 1 0 3 0 3
5   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   2 1 1 0 3 0 3
6   Ilmars Galanskis  1943   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Vladislav Mazur  2073   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Aslan Aslanly  1981   Jun   2 1 1 0 3 0 2
  Hein De Cokere  1970   Jun   2 1 1 0 3 0 2
10   Luca Salvato  1973   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Davide Marchegiani    Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Martin Talimets  1940   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Wouter Sipma MF 2154   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Mariusz Slezak  1966   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Tigran Harutyunyan    Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Priit Tänav  1953   Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Anti Ingel  2004   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Mateusz Piatek  1992   Jun   2 1 0 1 2 0 3
20   Peteris Gailans  2036   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Edgar Vardanyan  1953   Jun   2 0 1 1 1 0 3
22   Vincent Kopp    Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Wladyslaw Daliga  1974   Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Lukasz Wocial    Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Maksim Afonchanka    Jun   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 za 07-08-2010  Mateusz Piatek (1992) - Vincent Kopp  2-0
 Wouter Sipma (2154) - Arkadiusz Slezak (1913) 2-0
 Anti Ingel (2004) - Wladyslaw Daliga (1974) 2-0
 Maksim Afonchanka  - Davide Marchegiani  0-2
 Albert Kovalevskij (1948) - Lukasz Wocial  2-0
 Priit Tänav (1953) - Peteris Gailans (2036) 1-1
 Edgar Vardanyan (1953) - Aslan Aslanly (1981) 0-2
 Hein De Cokere (1970) - Tigran Harutyunyan  1-1
 Luca Salvato (1973) - Frerik Andriessen (2202) 0-2
 Ainur Shaibakov (2247) - Roel Boomstra (2316) 1-1
 Maksim Milshin (2225) - Mariusz Slezak (1966) 2-0
 Martin Talimets (1940) - Andrejs Cehanovics (2028) 0-2
 Vladislav Mazur (2073) - Ilmars Galanskis (1943) 1-1