HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Joanna Sild    PupM   3 3 0 0 6 4 8
2   Liliya Ivanova    PupM   3 3 0 0 6 3 7
3   Michelle de Jong    PupM   3 2 1 0 5 3 6
4   Maryia Mironava    PupM   3 2 1 0 5 3 6
5   Valeriya Kryshtal    PupM   3 2 0 1 4 4 10
6   Lisa Aleven  1900   PupM   3 2 0 1 4 3 9
7   Azaliya Sagitova    PupM   3 2 0 1 4 2 8
  Leticija Dubickaite    PupM   3 2 0 1 4 2 8
  Elina Kruze    PupM   3 2 0 1 4 2 6
10   Nataliia Ivasyk    PupM   3 1 1 1 3 5 11
11   Elvija Vanaga    PupM   3 1 1 1 3 3 8
12   Valeria Denisova    PupM   3 1 1 1 3 3 8
13   Paula Gutmane    PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Carina Gucan    PupM   3 1 1 1 3 3 8
  Daria Babiak    PupM   3 1 1 1 3 3 7
  Marta Stangret  1900   PupM   3 1 1 1 3 3 7
17   Apolonia Miazek    PupM   3 1 1 1 3 1 4
18   Nastassia Kashnikava    PupM   3 1 0 2 2 4 10
  Hanna Dmytrenko    PupM   3 1 0 2 2 4 9
20   Zuzanna Suchocka    PupM   3 1 0 2 2 3 6
21   Martina Durante    PupM   3 1 0 2 2 2 6
  Mariska Veer    PupM   3 1 0 2 2 2 6
23   Veronika Pikkel    PupM   3 0 1 2 1 3 6
  Anneli Trees    PupM   3 0 1 2 1 3 6
25   Elza Garokalna  1900   PupM   3 0 0 3 0 4 8
26   Dummy2    PupM   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 za 07-08-2010  Valeriya Kryshtal  - Joanna Sild  0-2
 Nataliia Ivasyk  - Liliya Ivanova  0-2
 Maryia Mironava  - Elvija Vanaga  2-0
 Paula Gutmane  - Michelle de Jong  0-2
 Lisa Aleven (1900) - Marta Stangret (1900) 2-0
 Daria Babiak  - Valeria Denisova  1-1
 Leticija Dubickaite  - Nastassia Kashnikava  2-0
 Elina Kruze  - Mariska Veer  2-0
 Hanna Dmytrenko  - Azaliya Sagitova  0-2
 Anneli Trees  - Carina Gucan  0-2
 Apolonia Miazek  - Veronika Pikkel  2-0
 Elza Garokalna (1900) - Zuzanna Suchocka  0-2
 Martina Durante  - Dummy2  2-0