HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Polina Bolotkova    WelM   3 3 0 0 6 4 8
2   Olga Letiagova    WelM   3 3 0 0 6 4 8
3   Nina Tsikhanovich    WelM   3 2 1 0 5 3 7
4   Palina Petrusiova    WelM   3 2 0 1 4 4 10
5   Elena Cesnokova    WelM   3 1 2 0 4 4 9
  Mariia Perederii    WelM   3 1 2 0 4 4 8
7   Christina Osipova    WelM   3 2 0 1 4 3 9
8   Palina Liudchyk    WelM   3 1 2 0 4 3 7
9   Anastasiya Glushko    WelM   3 2 0 1 4 2 8
  Mandana Khabbazi    WelM   3 2 0 1 4 2 8
  Marta Bankowska    WelM   3 2 0 1 4 2 6
12   Magdalena Nereda    WelM   3 1 1 1 3 4 9
13   Maria Joesoo    WelM   3 1 1 1 3 2 7
14   Daria Waszczuk    WelM   3 1 1 1 3 1 5
15   Karolina Babiak    WelM   3 1 0 2 2 4 10
  Rebeca Riisna    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Marija Koleda    WelM   3 1 0 2 2 4 8
  Klaudia Zaborniak    WelM   3 1 0 2 2 4 8
19   Ilse Barf    WelM   3 1 0 2 2 3 7
20   Magdalena Ganko    WelM   3 1 0 2 2 2 6
21   Ieva Pileckaite    WelM   3 0 1 2 1 3 7
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   3 0 1 2 1 3 6
23   Karmen Vagula    WelM   3 0 0 3 0 2 8
  Dummy3    WelM   3 0 0 3 0 2 6
 Ronde 3 
 za 07-08-2010  Anastasiya Glushko  - Polina Bolotkova  0-2
 Palina Petrusiova  - Olga Letiagova  0-2
 Maria Joesoo  - Nina Tsikhanovich  0-2
 Palina Liudchyk  - Mariia Perederii  1-1
 Christina Osipova  - Marija Koleda  2-0
 Elena Cesnokova  - Karolina Babiak  2-0
 Rebeca Riisna  - Mandana Khabbazi  0-2
 Marta Bankowska  - Klaudia Zaborniak  2-0
 Daria Waszczuk  - Ieva Pileckaite  2-0
 Magdalena Nereda  - Jekaterina Karima Zitnikova  2-0
 Ilse Barf  - Karmen Vagula  2-0
 Magdalena Ganko  - Dummy3  2-0