HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   3 3 0 0 6 3 7
2   Maksim Milshin MF 2225   Jun   3 2 1 0 5 4 9
3   Roel Boomstra MI 2316   Jun   3 2 1 0 5 3 7
4   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   3 2 1 0 5 2 7
  Aslan Aslanly  1981   Jun   3 2 1 0 5 2 4
6   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   3 1 2 0 4 4 9
7   Vladislav Mazur  2073   Jun   3 1 2 0 4 3 7
8   Luca Salvato  1973   Jun   3 2 0 1 4 2 8
  Mariusz Slezak  1966   Jun   3 2 0 1 4 2 7
  Tigran Harutyunyan    Jun   3 1 2 0 4 2 5
11   Mateusz Piatek  1992   Jun   3 2 0 1 4 1 4
12   Ilmars Galanskis  1943   Jun   3 1 1 1 3 4 10
  Hein De Cokere  1970   Jun   3 1 1 1 3 4 9
14   Wouter Sipma MF 2154   Jun   3 1 1 1 3 3 9
  Anti Ingel  2004   Jun   3 1 1 1 3 3 8
16   Peteris Gailans  2036   Jun   3 1 1 1 3 2 5
17   Albert Kovalevskij  1948   Jun   3 1 0 2 2 5 10
18   Priit Tänav  1953   Jun   3 0 2 1 2 4 9
  Davide Marchegiani    Jun   3 1 0 2 2 4 9
  Martin Talimets  1940   Jun   3 1 0 2 2 4 9
21   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   3 1 0 2 2 3 7
22   Maksim Afonchanka    Jun   3 1 0 2 2 2 6
23   Edgar Vardanyan  1953   Jun   3 0 1 2 1 4 9
24   Vincent Kopp    Jun   3 0 0 3 0 4 8
25   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   3 0 0 3 0 3 7
26   Lukasz Wocial    Jun   3 0 0 3 0 2 4
 Ronde 3 
 za 07-08-2010  Lukasz Wocial  - Wladyslaw Daliga (1974) 0-2
 Vincent Kopp  - Maksim Afonchanka  0-2
 Peteris Gailans (2036) - Arkadiusz Slezak (1913) 2-0
 Edgar Vardanyan (1953) - Mateusz Piatek (1992) 0-2
 Priit Tänav (1953) - Luca Salvato (1973) 0-2
 Anti Ingel (2004) - Wouter Sipma (2154) 1-1
 Davide Marchegiani  - Mariusz Slezak (1966) 0-2
 Tigran Harutyunyan  - Martin Talimets (1940) 2-0
 Aslan Aslanly (1981) - Albert Kovalevskij (1948) 2-0
 Roel Boomstra (2316) - Hein De Cokere (1970) 2-0
 Ainur Shaibakov (2247) - Vladislav Mazur (2073) 1-1
 Frerik Andriessen (2202) - Ilmars Galanskis (1943) 2-0
 Andrejs Cehanovics (2028) - Maksim Milshin (2225) 1-1