HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Oskar Budis  2003   Asp   3 3 0 0 6 3 7
2   Anthon Hanssens  2040   Asp   3 2 1 0 5 4 9
  Bert Aalberts  2022   Asp   3 2 1 0 5 4 8
4   Kevin Machtelinck  2101   Asp   3 2 1 0 5 3 7
5   Ramil Salahov    Asp   3 2 1 0 5 3 7
6   Franck Cubier  2078   Asp   3 2 1 0 5 2 7
7   Marcin Rosinski    Asp   3 2 0 1 4 4 10
8   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   3 1 2 0 4 4 9
9   Andrej Filimonov  2103   Asp   3 1 2 0 4 4 9
  Martijn de Leeuw  2016   Asp   3 1 2 0 4 4 8
  Maksym Sharov    Asp   3 1 2 0 4 4 8
12   Leonids Cilevics  2006   Asp   3 2 0 1 4 3 8
  Marcin Dernoga  1900   Asp   3 1 2 0 4 3 7
  Anri Plaksij  2006   Asp   3 1 2 0 4 3 7
15   Eldar Umirzakov    Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Jens Dekimpe  2190   Asp   3 2 0 1 4 2 7
  Vitalii Lutsenko    Asp   3 2 0 1 4 2 6
18   Aleksei Kunitsa  1947   Asp   3 1 1 1 3 4 9
  Ivan Palaznik    Asp   3 1 1 1 3 4 8
20   Tomas Pavliukovic    Asp   3 1 1 1 3 3 9
  Artur Tunkevic    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Mateusz Nowakowski    Asp   3 1 1 1 3 3 8
  Damian Derlatka    Asp   3 1 1 1 3 3 7
  Kenny Le Roy  1971   Asp   3 1 1 1 3 3 7
25   Keita Desmet  2042   Asp   3 1 1 1 3 2 5
26   Hendrik Tamm    Asp   3 1 1 1 3 1 4
27   Brice Taillandier    Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Eljus Sipovski  1900   Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   3 1 0 2 2 4 9
  Nikita Svjatskis    Asp   3 1 0 2 2 4 8
31   Gatis Bertmanis    Asp   3 1 0 2 2 3 7
32   Stefano Valentini    Asp   3 1 0 2 2 2 6
33   Samvel Azibekyan    Asp   3 0 1 2 1 4 9
34   Vasyl Pikiniar    Asp   3 0 1 2 1 3 9
  Raitis Rotbergs    Asp   3 0 1 2 1 3 8
36   Andrejs Nereds    Asp   3 0 1 2 1 2 6
  Szymon Morzy  1909   Asp   3 0 1 2 1 2 5
  Valdis Vizulis    Asp   3 0 1 2 1 2 5
39   Bert Deneef  1891   Asp   3 0 0 3 0 4 8
40   Gennaro Bruno    Asp   3 0 0 3 0 3 7
 Ronde 3 
 za 07-08-2010  Franck Cubier (2078) - Anthon Hanssens (2040) 1-1
 Marcin Rosinski  - Oskar Budis (2003) 0-2
 Kevin Machtelinck (2101) - Leonids Cilevics (2006) 2-0
 Ramil Salahov  - Mateusz Nowakowski  2-0
 Martijn de Leeuw (2016) - Thijs van den Broek (2063) 1-1
 Artur Tunkevic  - Bert Aalberts (2022) 0-2
 Andrej Filimonov (2103) - Anri Plaksij (2006) 1-1
 Nikita Svjatskis  - Vitalii Lutsenko  0-2
 Marcin Dernoga (1900) - Brice Taillandier  2-0
 Eljus Sipovski (1900) - Maksym Sharov  0-2
 Tomas Pavliukovic  - Damian Derlatka  1-1
 Eldar Umirzakov  - Gatis Bertmanis  2-0
 Dmitriy Mikhaylov  - Jens Dekimpe (2190) 0-2
 Samvel Azibekyan  - Aleksei Kunitsa (1947) 0-2
 Szymon Morzy (1909) - Ivan Palaznik  0-2
 Hendrik Tamm  - Raitis Rotbergs  2-0
 Vasyl Pikiniar  - Keita Desmet (2042) 0-2
 Kenny Le Roy (1971) - Gennaro Bruno  2-0
 Andrejs Nereds  - Valdis Vizulis  1-1
 Bert Deneef (1891) - Stefano Valentini  0-2