HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Polina Bolotkova    WelM   4 4 0 0 8 12 18
2   Denis Mezhenin    Wel   4 4 0 0 8 10 16
3   Sabina Kovalevskaja    JunM   4 4 0 0 8 9 14
4   Liliya Ivanova    PupM   4 4 0 0 8 8 14
  Frerik Andriessen MF 2202   Jun   4 4 0 0 8 8 13
6   Marsel Sharafutdinov    Wel   4 3 1 0 7 10 16
7   Anthon Hanssens  2040   Asp   4 3 1 0 7 10 16
8   Michelle de Jong    PupM   4 3 1 0 7 10 15
9   Roel Boomstra MI 2316   Jun   4 3 1 0 7 9 15
10   Aygul Idrisova    AspM   4 3 1 0 7 9 15
11   Nika Leopoldova    AspM   4 3 1 0 7 8 15
12   Oskar Budis  2003   Asp   4 3 1 0 7 8 14
13   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   4 3 1 0 7 7 14
14   Bulat Shaymardanow    Pup   3 3 0 0 6 2 6
15   Joanna Sild    PupM   4 3 0 1 6 11 19
  Bert Aalberts  2022   Asp   4 2 2 0 6 11 18
17   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   4 2 2 0 6 10 17
  Thijs van den Broek MF 2063   Asp   4 2 2 0 6 10 16
19   Maksim Milshin MF 2225   Jun   4 2 2 0 6 10 16
20   Christina Osipova    WelM   4 3 0 1 6 9 17
21   Anastasiya Glushko    WelM   4 3 0 1 6 9 17
22   Michael Semianiuk    Wel   4 2 2 0 6 9 16
23   Martijn de Leeuw  2016   Asp   4 2 2 0 6 9 15
24   Julia Valeeva    JunM   4 2 2 0 6 9 15
25   Andrej Filimonov  2103   Asp   4 2 2 0 6 9 15
  Artur Miniguzin    Wel   4 3 0 1 6 9 14
27   Olga Letiagova    WelM   4 3 0 1 6 8 16
  Iaroslav Gerus    Wel   4 3 0 1 6 8 16
  Franck Cubier  2078   Asp   4 2 2 0 6 8 15
  Ilya Krautsou    Wel   4 3 0 1 6 8 15
  Karlijn Overes  1954   AspM   4 2 2 0 6 8 15
  Vladislav Mazur  2073   Jun   4 2 2 0 6 8 14
  Alia Aminova    JunM   4 2 2 0 6 8 14
  Vera Khvashchynskaya    AspM   4 2 2 0 6 8 12
35   Aslan Aslanly  1981   Jun   4 2 2 0 6 7 13
36   Kevin Machtelinck  2101   Asp   4 2 2 0 6 7 13
37   Lisa Aleven  1900   PupM   4 3 0 1 6 7 13
  Anri Plaksij  2006   Asp   4 2 2 0 6 7 13
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   4 3 0 1 6 7 12
  Palina Liudchyk    WelM   4 2 2 0 6 7 11
41   Vincent Houtjes    Wel   4 3 0 1 6 6 14
  Vitalii Lutsenko    Asp   4 3 0 1 6 6 10
43   Jannes Kromhout  1939   Pup   3 2 1 0 5 4 9
44   Alex Ketelaars  1964   Pup   3 2 1 0 5 3 8
45   Domantas Norkus    Pup   3 2 1 0 5 3 8
  Karol Cichocki  1946   Pup   3 2 1 0 5 3 7
  Maksim Dorogan    Pup   3 2 1 0 5 3 6
48   Darius Kliusovskij    Pup   3 2 1 0 5 2 7
49   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   4 2 1 1 5 10 18
  Ramil Salahov    Asp   4 2 1 1 5 10 17
  Ruta Balasa    AspM   4 2 1 1 5 10 17
  Nina Tsikhanovich    WelM   4 2 1 1 5 10 16
  Mei-Jhi Wu  2012   JunM   4 1 3 0 5 10 15
54   Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   4 2 1 1 5 9 17
  Jens Dekimpe  2190   Asp   4 2 1 1 5 9 16
  Hein De Cokere  1970   Jun   4 2 1 1 5 9 16
  Azaliya Sagitova    PupM   4 2 1 1 5 9 15
  Valeriya Kryshtal    PupM   4 2 1 1 5 9 15
  Andreas Jürgenson    Wel   4 2 1 1 5 9 15
  Magda Pawlowska  1911   JunM   4 1 3 0 5 9 15
  Elena Cesnokova    WelM   4 1 3 0 5 9 14
62   Heike Verheul MFF 1977   JunM   4 2 1 1 5 8 16
63   Anastasia Baryshava    AspM   4 2 1 1 5 8 15
64   Maryia Mironava    PupM   4 2 1 1 5 8 15
65   Maksym Puchala    Wel   4 2 1 1 5 8 14
  Tigran Harutyunyan    Jun   4 1 3 0 5 8 13
  Marta Bankowska    WelM   4 2 1 1 5 8 13
  Karina Starchenkova    AspM   4 1 3 0 5 8 12
69   Paula Gutmane    PupM   4 2 1 1 5 7 14
70   Valeria Denisova    PupM   4 2 1 1 5 7 14
71   Mariusz Slezak  1966   Jun   4 2 1 1 5 7 13
  Andreas Tulva    Wel   4 2 1 1 5 7 13
  Daria Waszczuk    WelM   4 2 1 1 5 7 13
  Ivan Palaznik    Asp   4 2 1 1 5 7 13
  Eldar Umirzakov    Asp   4 2 1 1 5 7 13
  Damian Derlatka    Asp   4 2 1 1 5 7 11
77   Leticija Dubickaite    PupM   4 2 1 1 5 6 14
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   4 2 1 1 5 6 10
79   Maria Joesoo    WelM   4 2 1 1 5 5 10
  Apolonia Miazek    PupM   4 2 1 1 5 5 8
81   Stijn Kindt  1915   Pup   3 2 0 1 4 4 10
82   Damir Rusaev    Pup   3 1 2 0 4 4 9
83   Alessio Scaggiante    Pup   3 2 0 1 4 4 9
84   Jan Groenendijk  2015   Pup   3 1 2 0 4 3 7
85   Uladzislau Valjuk  1984   Pup   3 2 0 1 4 2 6
  Serhiy Yurchenko    Pup   3 2 0 1 4 2 6
87   Anastase Leclerc    Pup   3 2 0 1 4 1 5
88   Antanas Zamulskis    Wel   4 2 0 2 4 12 20
  Marcin Rosinski    Asp   4 2 0 2 4 12 19
90   Zane Magone    JunM   4 2 0 2 4 11 19
  Patrycja Chrzaszcz    AspM   4 1 2 1 4 11 18
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   4 1 2 1 4 11 17
  Mariia Perederii    WelM   4 1 2 1 4 11 17
  Iana Sirenko    AspM   4 1 2 1 4 11 17
  Marco de Leeuw    Wel   4 2 0 2 4 11 17
96   Ilmars Galanskis  1943   Jun   4 1 2 1 4 10 18
  Luca Salvato  1973   Jun   4 2 0 2 4 10 18
  Agnieszka Szymanska    AspM   4 2 0 2 4 10 17
  Maksym Sharov    Asp   4 1 2 1 4 10 16
  Leonids Cilevics  2006   Asp   4 2 0 2 4 10 16
  Mandana Khabbazi    WelM   4 2 0 2 4 10 16
102   Palina Petrusiova    WelM   4 2 0 2 4 10 16
103   Carina Gucan    PupM   4 1 2 1 4 10 15
104   Tomas Pavliukovic    Asp   4 1 2 1 4 9 16
  Ilya Romanov    Wel   4 2 0 2 4 9 16
  Ivanna Ivasyk    AspM   4 1 2 1 4 9 15
  Marija Koleda    WelM   4 2 0 2 4 9 15
  Elina Kruze    PupM   4 2 0 2 4 9 15
  Marcin Dernoga  1900   Asp   4 1 2 1 4 9 15
  Ganna Dmytrenko    PupM   4 2 0 2 4 9 14
  Daria Babiak    PupM   4 1 2 1 4 9 14
112   Milda Kasputyté    JunM   4 1 2 1 4 8 16
  Anti Ingel  2004   Jun   4 1 2 1 4 8 15
  Maksims Mihailovs    Wel   4 2 0 2 4 8 14
  Roman Ldokov    Wel   4 2 0 2 4 8 14
  Hleb Pytko    Wel   4 2 0 2 4 8 14
  Dace Nilova    AspM   4 1 2 1 4 8 13
  Eljus Sipovski  1900   Asp   4 2 0 2 4 8 13
119   Rytis Domarkas    Wel   4 2 0 2 4 7 15
  Karolina Babiak    WelM   4 2 0 2 4 7 15
  Dmitriy Mikhaylov    Asp   4 2 0 2 4 7 14
  Mateusz Piatek  1992   Jun   4 2 0 2 4 7 13
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   4 2 0 2 4 7 13
  Margit Viirma  1924   JunM   4 2 0 2 4 7 13
  Artur Tunkevic    Asp   4 1 2 1 4 7 13
  Elvija Vanaga    PupM   4 1 2 1 4 7 12
  Hendrik Tamm    Asp   4 1 2 1 4 7 11
  Kenny Le Roy  1971   Asp   4 1 2 1 4 7 11
129   Stefano Valentini    Asp   4 2 0 2 4 6 12
  Kadi Veski MFF 2018   JunM   4 1 2 1 4 6 12
  Wladyslaw Daliga  1974   Jun   4 2 0 2 4 6 12
  Rebeca Riisna    WelM   4 2 0 2 4 6 11
  Anton Lutsenko    Wel   4 2 0 2 4 6 11
  Mariska Veer    PupM   4 2 0 2 4 6 10
135   Monika Pyrcz    AspM   4 2 0 2 4 4 9
  Danis Protasovs    Wel   4 2 0 2 4 4 8
137   Ayal Gerasimov    Pup   3 1 1 1 3 5 10
138   Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   3 1 1 1 3 4 9
139   Bartlomiej Krolak    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Dmitri Zaruba    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Jonas Puksta    Pup   3 1 1 1 3 3 8
  Théo Delhoume    Pup   3 1 1 1 3 3 6
143   Oleg Chepa  1953   Pup   3 1 1 1 3 1 5
144   Nataliia Ivasyk    PupM   4 1 1 2 3 12 20
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   4 1 1 2 3 12 18
146   Wouter Sipma MF 2154   Jun   4 1 1 2 3 10 18
  Marta Stangret  1900   PupM   4 1 1 2 3 10 16
  Magdalena Nereda    WelM   4 1 1 2 3 10 16
149   Karina Latysovic    AspM   4 1 1 2 3 9 16
  Veronika Vilcinska    JunM   4 1 1 2 3 9 15
  Samvel Azibekyan    Asp   4 1 1 2 3 9 15
  Mateusz Nowakowski    Asp   4 1 1 2 3 9 14
  Veronika Pikkel    PupM   4 1 1 2 3 9 14
154   Lotte Aleven  1886   AspM   4 1 1 2 3 8 15
  Julia Lakomska    AspM   4 1 1 2 3 8 15
  Martin Talimets  1940   Jun   4 1 1 2 3 8 13
  Ewa Kosobudzka  1903   JunM   4 1 1 2 3 8 13
  Laura Timmerman  1915   JunM   4 0 3 1 3 8 13
159   Vasyl Pikiniar    Asp   4 1 1 2 3 7 14
  Gabriela Zuk    AspM   4 1 1 2 3 7 14
  Priit Tänav  1953   Jun   4 0 3 1 3 7 13
  Keita Desmet  2042   Asp   4 1 1 2 3 7 12
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   4 1 1 2 3 7 12
  Katarzyna Mederska    JunM   4 0 3 1 3 7 12
  Peteris Gailans  2036   Jun   4 1 1 2 3 7 12
  Xenia Rogojiner    AspM   4 1 1 2 3 7 12
167   Bart Westerveld    Wel   4 1 1 2 3 6 12
  Julija Bessonova    AspM   4 0 3 1 3 6 10
  Melita Rozentale    AspM   4 1 1 2 3 6 9
  Kamila Biernat    AspM   4 0 3 1 3 6 9
171   Diana Romanenkova    JunM   4 1 1 2 3 5 8
172   Valdis Vizulis    Asp   4 1 1 2 3 3 6
173   Martin Jantson    Pup   3 1 0 2 2 5 10
174   Vitaliy Trofimov    Pup   3 1 0 2 2 4 10
  Edgars Straumanis    Pup   3 1 0 2 2 4 9
  Robert Kaczmarski    Pup   3 1 0 2 2 4 8
177   Famil Kamilli    Pup   3 1 0 2 2 2 5
  Mateusz Stanczuk    Pup   3 1 0 2 2 2 5
179   Nastassia Kashnikava    PupM   4 1 0 3 2 9 17
  Ilse Barf    WelM   4 1 0 3 2 9 15
  Elena Valentini    JunM   4 0 2 2 2 9 15
  Gennaro Bruno    Asp   4 1 0 3 2 9 15
  Davide Marchegiani    Jun   4 1 0 3 2 9 15
  Szymon Polinceusz    Wel   4 1 0 3 2 9 14
185   Edgars Dukalskis    Wel   4 1 0 3 2 8 14
  Janis Uztans    Wel   4 1 0 3 2 8 14
  Nikita Svjatskis    Asp   4 1 0 3 2 8 14
  Denise van Dam    AspM   4 1 0 3 2 8 14
  Brice Taillandier    Asp   4 1 0 3 2 8 14
  Klaudia Zaborniak    WelM   4 1 0 3 2 8 13
  Katsiaryna Maskaleva    JunM   4 1 0 3 2 8 13
  Gatis Bertmanis    Asp   4 1 0 3 2 8 13
  Zuzanna Suchocka    PupM   4 1 0 3 2 8 13
  Erika Rosso    AspM   4 1 0 3 2 8 12
  Martina Durante    PupM   4 1 0 3 2 8 12
  Jakub Gazda    Wel   4 1 0 3 2 8 12
  Magdalena Ganko    WelM   4 1 0 3 2 8 12
198   Janet Tamm    AspM   4 1 0 3 2 7 14
  Elza Garokalna  1900   PupM   4 1 0 3 2 7 13
  Paulius Valtas    Wel   4 0 2 2 2 7 13
201   Karmen Vagula    WelM   4 1 0 3 2 6 12
  Vincent Kopp    Jun   4 1 0 3 2 6 12
  Maksim Afonchanka    Jun   4 1 0 3 2 6 11
  Mateusz Ratajszczak    Wel   4 1 0 3 2 6 11
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   4 1 0 3 2 6 10
206   Aliaksei Kashnikau    Pup   3 0 1 2 1 4 10
  Giuseppe Matalone    Pup   3 0 1 2 1 4 8
208   Wouter Kindt    Pup   3 0 1 2 1 3 8
  Arnolds Flemings    Pup   3 0 1 2 1 3 6
210   Anthony Alavoine    Pup   3 0 1 2 1 2 5
211   Ieva Pileckaite    WelM   4 0 1 3 1 10 16
212   Edgar Vardanyan  1953   Jun   4 0 1 3 1 9 15
213   Anneli Trees    PupM   4 0 1 3 1 8 13
214   Raitis Rotbergs    Asp   4 0 1 3 1 7 13
  Andrejs Nereds    Asp   4 0 1 3 1 7 12
216   Szymon Morzy  1909   Asp   4 0 1 3 1 5 10
217   Martins Zemlitis    Wel   4 0 1 3 1 4 7
218   Karl Jaagup Kask    Pup   3 0 0 3 0 4 9
219   Leons Bersons    Pup   3 0 0 3 0 2 7
220   Bert Deneef  1891   Asp   4 0 0 4 0 9 15
221   Georg Mattias Vaino    Wel   4 0 0 4 0 8 14
222   Dummy    JunM   4 0 0 4 0 7 12
  Lukasz Wocial    Jun   4 0 0 4 0 7 11
224   Baiba Dace Ozolina    AspM   4 0 0 4 0 5 11
225   Dummy2    PupM   4 0 0 4 0 4 9
  Dummy3    WelM   4 0 0 4 0 4 8
 Ronde 4