HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Liliya Ivanova    PupM   4 4 0 0 8 8 14
2   Michelle de Jong    PupM   4 3 1 0 7 10 15
3   Joanna Sild    PupM   4 3 0 1 6 11 19
4   Lisa Aleven  1900   PupM   4 3 0 1 6 7 13
5   Valeriya Kryshtal    PupM   4 2 1 1 5 9 15
  Azaliya Sagitova    PupM   4 2 1 1 5 9 15
7   Maryia Mironava    PupM   4 2 1 1 5 8 15
8   Paula Gutmane    PupM   4 2 1 1 5 7 14
9   Valeria Denisova    PupM   4 2 1 1 5 7 14
10   Leticija Dubickaite    PupM   4 2 1 1 5 6 14
11   Apolonia Miazek    PupM   4 2 1 1 5 5 8
12   Carina Gucan    PupM   4 1 2 1 4 10 15
13   Elina Kruze    PupM   4 2 0 2 4 9 15
  Daria Babiak    PupM   4 1 2 1 4 9 14
  Hanna Dmytrenko    PupM   4 2 0 2 4 9 14
16   Elvija Vanaga    PupM   4 1 2 1 4 7 12
17   Mariska Veer    PupM   4 2 0 2 4 6 10
18   Nataliia Ivasyk    PupM   4 1 1 2 3 12 20
19   Marta Stangret  1900   PupM   4 1 1 2 3 10 16
20   Veronika Pikkel    PupM   4 1 1 2 3 9 14
21   Nastassia Kashnikava    PupM   4 1 0 3 2 9 17
22   Zuzanna Suchocka    PupM   4 1 0 3 2 8 13
  Martina Durante    PupM   4 1 0 3 2 8 12
24   Elza Garokalna  1900   PupM   4 1 0 3 2 7 13
25   Anneli Trees    PupM   4 0 1 3 1 8 13
26   Dummy2    PupM   4 0 0 4 0 4 9
 Ronde 4 
 za 07-08-2010  Joanna Sild  - Liliya Ivanova  0-2
 Michelle de Jong  - Maryia Mironava  2-0
 Azaliya Sagitova  - Valeriya Kryshtal  1-1
 Elina Kruze  - Lisa Aleven (1900) 0-2
 Carina Gucan  - Leticija Dubickaite  1-1
 Elvija Vanaga  - Daria Babiak  1-1
 Valeria Denisova  - Nataliia Ivasyk  2-0
 Marta Stangret (1900) - Paula Gutmane  0-2
 Zuzanna Suchocka  - Apolonia Miazek  0-2
 Nastassia Kashnikava  - Mariska Veer  0-2
 Martina Durante  - Hanna Dmytrenko  0-2
 Veronika Pikkel  - Anneli Trees  2-0
 Elza Garokalna (1900) - Dummy2  2-0