HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   4 4 0 0 8 8 13
2   Roel Boomstra MI 2316   Jun   4 3 1 0 7 9 15
3   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   4 2 2 0 6 10 17
4   Maksim Milshin MF 2225   Jun   4 2 2 0 6 10 16
5   Vladislav Mazur  2073   Jun   4 2 2 0 6 8 14
6   Aslan Aslanly  1981   Jun   4 2 2 0 6 7 13
7   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   4 2 1 1 5 10 18
8   Hein De Cokere  1970   Jun   4 2 1 1 5 9 16
9   Tigran Harutyunyan    Jun   4 1 3 0 5 8 13
10   Mariusz Slezak  1966   Jun   4 2 1 1 5 7 13
11   Ilmars Galanskis  1943   Jun   4 1 2 1 4 10 18
  Luca Salvato  1973   Jun   4 2 0 2 4 10 18
13   Anti Ingel  2004   Jun   4 1 2 1 4 8 15
14   Albert Kovalevskij  1948   Jun   4 2 0 2 4 7 13
  Mateusz Piatek  1992   Jun   4 2 0 2 4 7 13
16   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   4 2 0 2 4 6 12
17   Wouter Sipma MF 2154   Jun   4 1 1 2 3 10 18
18   Martin Talimets  1940   Jun   4 1 1 2 3 8 13
19   Priit Tänav  1953   Jun   4 0 3 1 3 7 13
  Peteris Gailans  2036   Jun   4 1 1 2 3 7 12
21   Davide Marchegiani    Jun   4 1 0 3 2 9 15
22   Vincent Kopp    Jun   4 1 0 3 2 6 12
  Maksim Afonchanka    Jun   4 1 0 3 2 6 11
  Arkadiusz Slezak  1913   Jun   4 1 0 3 2 6 10
25   Edgar Vardanyan  1953   Jun   4 0 1 3 1 9 15
26   Lukasz Wocial    Jun   4 0 0 4 0 7 11
 Ronde 4 
 za 07-08-2010  Arkadiusz Slezak (1913) - Lukasz Wocial  2-0
 Vincent Kopp  - Edgar Vardanyan (1953) 2-0
 Hein De Cokere (1970) - Peteris Gailans (2036) 2-0
 Albert Kovalevskij (1948) - Maksim Afonchanka  2-0
 Wladyslaw Daliga (1974) - Davide Marchegiani  2-0
 Martin Talimets (1940) - Priit Tänav (1953) 1-1
 Ilmars Galanskis (1943) - Anti Ingel (2004) 1-1
 Wouter Sipma (2154) - Ainur Shaibakov (2247) 0-2
 Vladislav Mazur (2073) - Mateusz Piatek (1992) 2-0
 Luca Salvato (1973) - Roel Boomstra (2316) 0-2
 Mariusz Slezak (1966) - Tigran Harutyunyan  1-1
 Maksim Milshin (2225) - Aslan Aslanly (1981) 1-1
 Frerik Andriessen (2202) - Andrejs Cehanovics (2028) 2-0