HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Michelle de Jong    PupM   5 4 1 0 9 19 27
2   Liliya Ivanova    PupM   5 4 0 1 8 16 25
3   Lisa Aleven  1900   PupM   5 4 0 1 8 14 20
4   Maryia Mironava    PupM   5 3 1 1 7 17 26
5   Azaliya Sagitova    PupM   5 3 1 1 7 16 22
6   Joanna Sild    PupM   5 3 0 2 6 22 30
7   Valeria Denisova    PupM   5 2 2 1 6 16 25
8   Hanna Dmytrenko    PupM   5 3 0 2 6 14 21
  Daria Babiak    PupM   5 2 2 1 6 14 20
10   Paula Gutmane    PupM   5 2 2 1 6 13 22
  Elina Kruze    PupM   5 3 0 2 6 13 21
12   Apolonia Miazek    PupM   5 2 2 1 6 10 16
13   Valeriya Kryshtal    PupM   5 2 1 2 5 19 27
14   Nataliia Ivasyk    PupM   5 2 1 2 5 18 27
15   Elvija Vanaga    PupM   5 1 3 1 5 15 22
16   Leticija Dubickaite    PupM   5 2 1 2 5 14 22
17   Carina Gucan    PupM   5 1 2 2 4 17 24
18   Mariska Veer    PupM   5 2 0 3 4 15 21
19   Zuzanna Suchocka    PupM   5 2 0 3 4 14 20
20   Veronika Pikkel    PupM   5 1 1 3 3 18 24
21   Marta Stangret  1900   PupM   5 1 1 3 3 17 25
22   Elza Garokalna  1900   PupM   5 1 1 3 3 14 22
23   Nastassia Kashnikava    PupM   5 1 1 3 3 12 20
  Anneli Trees    PupM   5 1 1 3 3 12 18
25   Martina Durante    PupM   5 1 0 4 2 14 20
26   Dummy2    PupM   5 0 0 5 0 9 14
 Ronde 5 
 za 07-08-2010  Liliya Ivanova  - Michelle de Jong  0-2
 Maryia Mironava  - Joanna Sild  2-0
 Valeriya Kryshtal  - Lisa Aleven (1900) 0-2
 Apolonia Miazek  - Paula Gutmane  1-1
 Leticija Dubickaite  - Azaliya Sagitova  0-2
 Elvija Vanaga  - Valeria Denisova  1-1
 Carina Gucan  - Elina Kruze  0-2
 Mariska Veer  - Daria Babiak  0-2
 Hanna Dmytrenko  - Veronika Pikkel  2-0
 Nataliia Ivasyk  - Marta Stangret (1900) 2-0
 Zuzanna Suchocka  - Martina Durante  2-0
 Elza Garokalna (1900) - Nastassia Kashnikava  1-1
 Anneli Trees  - Dummy2  2-0