HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   5 4 1 0 9 16 24
2   Vladislav Mazur  2073   Jun   5 3 2 0 8 18 25
3   Roel Boomstra MI 2316   Jun   5 3 2 0 8 17 26
4   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   5 2 3 0 7 19 27
5   Maksim Milshin MF 2225   Jun   5 2 3 0 7 18 25
6   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   5 2 2 1 6 19 28
7   Hein De Cokere  1970   Jun   5 2 2 1 6 18 26
8   Aslan Aslanly  1981   Jun   5 2 2 1 6 17 25
9   Ilmars Galanskis  1943   Jun   5 2 2 1 6 16 25
  Mariusz Slezak  1966   Jun   5 2 2 1 6 16 23
  Tigran Harutyunyan    Jun   5 1 4 0 6 16 22
12   Mateusz Piatek  1992   Jun   5 3 0 2 6 12 20
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   5 3 0 2 6 12 18
14   Luca Salvato  1973   Jun   5 2 0 3 4 18 27
15   Anti Ingel  2004   Jun   5 1 2 2 4 16 24
16   Wouter Sipma MF 2154   Jun   5 1 2 2 4 15 24
17   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   5 2 0 3 4 14 21
  Peteris Gailans  2036   Jun   5 1 2 2 4 14 20
  Martin Talimets  1940   Jun   5 1 2 2 4 14 20
20   Davide Marchegiani    Jun   5 2 0 3 4 12 19
  Priit Tänav  1953   Jun   5 0 4 1 4 12 18
22   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   5 2 0 3 4 10 14
23   Maksim Afonchanka    Jun   5 1 0 4 2 14 20
24   Vincent Kopp    Jun   5 1 0 4 2 12 20
  Lukasz Wocial    Jun   5 1 0 4 2 12 18
26   Edgar Vardanyan  1953   Jun   5 0 1 4 1 14 20
 Ronde 5 
 za 07-08-2010  Lukasz Wocial  - Edgar Vardanyan (1953) 2-0
 Maksim Afonchanka  - Arkadiusz Slezak (1913) 0-2
 Davide Marchegiani  - Vincent Kopp  2-0
 Priit Tänav (1953) - Wouter Sipma (2154) 1-1
 Wladyslaw Daliga (1974) - Ilmars Galanskis (1943) 0-2
 Luca Salvato (1973) - Albert Kovalevskij (1948) 0-2
 Mateusz Piatek (1992) - Anti Ingel (2004) 2-0
 Peteris Gailans (2036) - Martin Talimets (1940) 1-1
 Mariusz Slezak (1966) - Hein De Cokere (1970) 1-1
 Tigran Harutyunyan  - Andrejs Cehanovics (2028) 1-1
 Aslan Aslanly (1981) - Vladislav Mazur (2073) 0-2
 Roel Boomstra (2316) - Frerik Andriessen (2202) 1-1
 Ainur Shaibakov (2247) - Maksim Milshin (2225) 1-1