HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Denis Mezhenin    Wel   6 6 0 0 12 27 35
2   Michelle de Jong    PupM   6 5 1 0 11 32 41
3   Polina Bolotkova    WelM   6 5 1 0 11 29 38
4   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   6 5 1 0 11 28 36
5   Aygul Idrisova    AspM   6 5 1 0 11 26 34
6   Bert Aalberts  2022   Asp   6 4 2 0 10 32 42
7   Oskar Budis  2003   Asp   6 4 2 0 10 29 39
8   Sabina Kovalevskaja    JunM   6 5 0 1 10 29 38
9   Maksim Dorogan    Pup   5 4 1 0 9 15 23
10   Thijs van den Broek MF 2063   Asp   6 3 3 0 9 32 42
11   Maksim Milshin MF 2225   Jun   6 3 3 0 9 32 41
12   Anastasia Baryshava    AspM   6 4 1 1 9 31 39
13   Olga Letiagova    WelM   6 4 1 1 9 29 40
  Anri Plaksij  2006   Asp   6 3 3 0 9 29 37
15   Anthon Hanssens  2040   Asp   6 4 1 1 9 27 37
  Alia Aminova    JunM   6 3 3 0 9 27 37
17   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   6 3 3 0 9 27 36
18   Liliya Ivanova    PupM   6 4 1 1 9 26 37
19   Maksym Puchala    Wel   6 4 1 1 9 25 33
20   Maryia Mironava    PupM   6 4 1 1 9 24 35
21   Andreas Tulva    Wel   6 4 1 1 9 22 30
22   Jan Groenendijk  2015   Pup   5 3 2 0 8 19 26
23   Bulat Shaymardanow    Pup   5 4 0 1 8 16 25
24   Michael Semianiuk    Wel   6 3 2 1 8 32 44
25   Christina Osipova    WelM   6 4 0 2 8 31 42
26   Roel Boomstra MI 2316   Jun   6 3 2 1 8 30 41
27   Nika Leopoldova    AspM   6 3 2 1 8 30 41
  Artur Miniguzin    Wel   6 4 0 2 8 30 39
29   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   6 3 2 1 8 29 40
  Vladislav Mazur  2073   Jun   6 3 2 1 8 29 40
31   Ayyyna Karpova-Sobakina MFF 2135   AspM   6 3 2 1 8 29 38
32   Karlijn Overes  1954   AspM   6 2 4 0 8 28 39
  Vera Khvashchynskaya    AspM   6 3 2 1 8 28 39
34   Julia Valeeva    JunM   6 3 2 1 8 28 38
35   Andrej Filimonov  2103   Asp   6 3 2 1 8 28 38
36   Kevin Machtelinck  2101   Asp   6 3 2 1 8 28 37
37   Anastasiya Glushko    WelM   6 4 0 2 8 27 38
38   Lisa Aleven  1900   PupM   6 4 0 2 8 26 37
  Natalia Sadowska MFF 2048   JunM   6 3 2 1 8 26 36
  Matrena Nogovitsyna MIF 2186   JunM   6 3 2 1 8 26 35
  Marharyta Khramtsova  1962   AspM   6 3 2 1 8 26 35
42   Palina Petrusiova    WelM   6 4 0 2 8 26 35
43   Ilya Krautsou    Wel   6 4 0 2 8 26 34
44   Iaroslav Gerus    Wel   6 4 0 2 8 25 37
45   Valeria Denisova    PupM   6 3 2 1 8 25 36
46   Elena Cesnokova    WelM   6 2 4 0 8 25 34
  Aslan Aslanly  1981   Jun   6 3 2 1 8 25 34
  Azaliya Sagitova    PupM   6 3 2 1 8 25 34
  Daria Waszczuk    WelM   6 3 2 1 8 25 33
50   Roman Ldokov    Wel   6 4 0 2 8 24 32
  Arleta Flisikowska  2008   AspM   6 4 0 2 8 24 32
52   Eldar Umirzakov    Asp   6 3 2 1 8 23 33
  Leonids Cilevics  2006   Asp   6 4 0 2 8 23 32
  Elina Kruze    PupM   6 4 0 2 8 23 31
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   6 4 0 2 8 23 31
  Ilya Romanov    Wel   6 4 0 2 8 23 31
  Ivan Palaznik    Asp   6 3 2 1 8 23 30
58   Mariusz Slezak  1966   Jun   6 3 2 1 8 22 31
59   Monika Pyrcz    AspM   6 4 0 2 8 21 30
60   Jannes Kromhout  1939   Pup   5 3 1 1 7 19 28
61   Damir Rusaev    Pup   5 2 3 0 7 19 27
62   Alex Ketelaars  1964   Pup   5 3 1 1 7 17 25
63   Karol Cichocki  1946   Pup   5 3 1 1 7 16 23
  Serhiy Yurchenko    Pup   5 3 1 1 7 16 23
65   Martijn van IJzendoorn  2101   Pup   5 3 1 1 7 14 22
66   Darius Kliusovskij    Pup   5 3 1 1 7 12 19
67   Marsel Sharafutdinov    Wel   6 3 1 2 7 33 45
68   Martijn de Leeuw  2016   Asp   6 2 3 1 7 31 40
69   Zane Magone    JunM   6 3 1 2 7 30 40
70   Nina Tsikhanovich    WelM   6 2 3 1 7 29 40
  Franck Cubier  2078   Asp   6 2 3 1 7 29 38
72   Nataliia Ivasyk    PupM   6 3 1 2 7 28 39
  Valeriya Kryshtal    PupM   6 3 1 2 7 28 36
74   Ramil Salahov    Asp   6 2 3 1 7 27 36
75   Mei-Jhi Wu  2012   JunM   6 2 3 1 7 26 34
76   Vitalii Lutsenko    Asp   6 3 1 2 7 25 35
  Ganna Dmytrenko    PupM   6 3 1 2 7 25 34
  Maksym Sharov    Asp   6 2 3 1 7 25 34
79   Julia Lakomska    AspM   6 3 1 2 7 23 32
80   Paula Gutmane    PupM   6 2 3 1 7 22 33
  Samvel Azibekyan    Asp   6 3 1 2 7 22 31
  Magdalena Nereda    WelM   6 3 1 2 7 22 29
83   Artur Tunkevic    Asp   6 2 3 1 7 20 30
84   Oleg Chepa  1953   Pup   5 2 2 1 6 14 22
85   Uladzislau Valjuk  1984   Pup   5 3 0 2 6 11 19
86   Mateusz Stanczuk    Pup   5 3 0 2 6 7 11
87   Joanna Sild    PupM   6 3 0 3 6 33 42
88   Antanas Zamulskis    Wel   6 3 0 3 6 29 41
89   Marcin Rosinski    Asp   6 3 0 3 6 28 38
  Tigran Harutyunyan    Jun   6 1 4 1 6 28 37
  Aleksei Kunitsa  1947   Asp   6 2 2 2 6 28 37
  Hein De Cokere  1970   Jun   6 2 2 2 6 28 36
  Agnieszka Szymanska    AspM   6 3 0 3 6 28 36
  Marcin Dernoga  1900   Asp   6 2 2 2 6 28 36
95   Vincent Houtjes    Wel   6 3 0 3 6 27 39
  Marta Bankowska    WelM   6 2 2 2 6 27 35
  Maria Joesoo    WelM   6 2 2 2 6 27 35
  Magda Pawlowska  1911   JunM   6 1 4 1 6 27 35
99   Luca Salvato  1973   Jun   6 3 0 3 6 26 37
  Palina Liudchyk    WelM   6 2 2 2 6 26 37
  Ilmars Galanskis  1943   Jun   6 2 2 2 6 26 37
102   Heike Verheul MFF 1977   JunM   6 2 2 2 6 26 36
103   Daria Babiak    PupM   6 2 2 2 6 26 35
  Ivanna Ivasyk    AspM   6 2 2 2 6 26 34
105   Karolina Babiak    WelM   6 3 0 3 6 25 36
  Milda Kasputyté    JunM   6 2 2 2 6 25 35
  Marija Koleda    WelM   6 3 0 3 6 25 33
  Mariia Perederii    WelM   6 2 2 2 6 25 33
  Veronika Vilcinska    JunM   6 2 2 2 6 25 33
110   Iana Sirenko    AspM   6 2 2 2 6 24 32
  Kenny Le Roy  1971   Asp   6 2 2 2 6 24 32
112   Margit Viirma  1924   JunM   6 2 2 2 6 23 32
  Karina Starchenkova    AspM   6 1 4 1 6 23 32
  Janis Uztans    Wel   6 3 0 3 6 23 31
  Dace Nilova    AspM   6 2 2 2 6 23 31
116   Apolonia Miazek    PupM   6 2 2 2 6 22 30
  Damian Derlatka    Asp   6 2 2 2 6 22 30
  Mateusz Piatek  1992   Jun   6 3 0 3 6 22 30
119   Zuzanna Suchocka    PupM   6 3 0 3 6 21 29
  Laura Timmerman  1915   JunM   6 1 4 1 6 21 28
  Julija Bessonova    AspM   6 1 4 1 6 21 27
122   Dmitriy Mikhaylov    Asp   6 3 0 3 6 20 29
  Katarzyna Mederska    JunM   6 1 4 1 6 20 28
  Mariska Veer    PupM   6 3 0 3 6 20 28
  Danis Protasovs    Wel   6 3 0 3 6 20 28
126   Anton Lutsenko    Wel   6 3 0 3 6 19 28
  Martin Talimets  1940   Jun   6 2 2 2 6 19 27
128   Stefano Valentini    Asp   6 3 0 3 6 17 25
129   Jakub Gazda    Wel   6 3 0 3 6 15 23
130   Domantas Norkus    Pup   5 2 1 2 5 21 29
131   Stijn Kindt  1915   Pup   5 2 1 2 5 19 27
132   Alessio Scaggiante    Pup   5 2 1 2 5 18 25
133   Bartlomiej Krolak    Pup   5 1 3 1 5 15 22
  Dmitri Zaruba    Pup   5 2 1 2 5 15 22
135   Robert Kaczmarski    Pup   5 2 1 2 5 14 21
136   Jonas Puksta    Pup   5 2 1 2 5 12 21
  Famil Kamilli    Pup   5 2 1 2 5 12 18
138   Anthony Alavoine    Pup   5 2 1 2 5 9 15
139   Andreas Jürgenson    Wel   6 2 1 3 5 30 39
140   Jens Dekimpe  2190   Asp   6 2 1 3 5 28 37
141   Ruta Balasa    AspM   6 2 1 3 5 27 38
  Patrycja Chrzaszcz    AspM   6 1 3 2 5 27 38
143   Rytis Domarkas    Wel   6 2 1 3 5 26 38
  Elvija Vanaga    PupM   6 1 3 2 5 26 35
145   Kadi Veski MFF 2018   JunM   6 1 3 2 5 25 34
  Marco de Leeuw    Wel   6 2 1 3 5 25 33
  Marta Stangret  1900   PupM   6 2 1 3 5 25 33
  Karina Latysovic    AspM   6 2 1 3 5 25 33
149   Tomas Pavliukovic    Asp   6 1 3 2 5 24 34
  Bart Westerveld    Wel   6 2 1 3 5 24 32
  Hleb Pytko    Wel   6 2 1 3 5 24 32
152   Lotte Aleven  1886   AspM   6 2 1 3 5 23 31
  Hendrik Tamm    Asp   6 1 3 2 5 23 31
154   Leticija Dubickaite    PupM   6 2 1 3 5 22 31
  Gabriela Zuk    AspM   6 2 1 3 5 22 30
  Anti Ingel  2004   Jun   6 1 3 2 5 22 30
  Keita Desmet  2042   Asp   6 1 3 2 5 22 30
  Ewa Kosobudzka  1903   JunM   6 2 1 3 5 22 30
159   Vasyl Pikiniar    Asp   6 2 1 3 5 21 31
  Mandana Khabbazi    WelM   6 2 1 3 5 21 30
  Gatis Bertmanis    Asp   6 2 1 3 5 21 29
  Priit Tänav  1953   Jun   6 0 5 1 5 21 29
  Denise van Dam    AspM   6 2 1 3 5 21 29
  Kamila Biernat    AspM   6 1 3 2 5 21 29
165   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   6 2 1 3 5 20 29
  Ieva Pileckaite    WelM   6 2 1 3 5 20 28
167   Karmen Vagula    WelM   6 2 1 3 5 19 28
  Brice Taillandier    Asp   6 2 1 3 5 19 26
  Melita Rozentale    AspM   6 2 1 3 5 19 26
  Paulius Valtas    Wel   6 1 3 2 5 19 25
171   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   6 2 1 3 5 16 22
172   Vitaliy Trofimov    Pup   5 2 0 3 4 18 26
173   Théo Delhoume    Pup   5 1 2 2 4 16 23
174   Anastase Leclerc    Pup   5 2 0 3 4 14 21
175   Leons Bersons    Pup   5 2 0 3 4 12 19
176   Elena Valentini    JunM   6 1 2 3 4 26 35
  Carina Gucan    PupM   6 1 2 3 4 26 35
  Maksims Mihailovs    Wel   6 2 0 4 4 26 34
  Eljus Sipovski  1900   Asp   6 2 0 4 4 26 34
180   Wouter Sipma MF 2154   Jun   6 1 2 3 4 25 36
181   Ilse Barf    WelM   6 2 0 4 4 24 32
  Erika Rosso    AspM   6 2 0 4 4 24 32
  Nikita Svjatskis    Asp   6 2 0 4 4 24 32
  Edgars Dukalskis    Wel   6 2 0 4 4 24 32
185   Peteris Gailans  2036   Jun   6 1 2 3 4 23 31
  Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   6 1 2 3 4 23 31
  Veronika Pikkel    PupM   6 1 2 3 4 23 30
188   Davide Marchegiani    Jun   6 2 0 4 4 22 31
  Martina Durante    PupM   6 2 0 4 4 22 30
190   Elza Garokalna  1900   PupM   6 1 2 3 4 21 29
  Rebeca Riisna    WelM   6 2 0 4 4 21 27
192   Katsiaryna Maskaleva    JunM   6 2 0 4 4 19 26
193   Mateusz Ratajszczak    Wel   6 2 0 4 4 18 27
  Klaudia Zaborniak    WelM   6 2 0 4 4 18 24
195   Szymon Morzy  1909   Asp   6 1 2 3 4 16 24
196   Ayal Gerasimov    Pup   5 1 1 3 3 20 29
197   Aliaksei Kashnikau    Pup   5 1 1 3 3 14 22
198   Arnolds Flemings    Pup   5 1 1 3 3 12 18
199   Mateusz Nowakowski    Asp   6 1 1 4 3 23 30
200   Xenia Rogojiner    AspM   6 1 1 4 3 22 28
201   Diana Romanenkova    JunM   6 1 1 4 3 21 27
202   Maksim Afonchanka    Jun   6 1 1 4 3 20 28
203   Nastassia Kashnikava    PupM   6 1 1 4 3 19 28
  Lukasz Wocial    Jun   6 1 1 4 3 19 27
  Anneli Trees    PupM   6 1 1 4 3 19 25
206   Andrejs Nereds    Asp   6 0 3 3 3 18 25
207   Raitis Rotbergs    Asp   6 1 1 4 3 17 24
  Valdis Vizulis    Asp   6 1 1 4 3 17 24
  Magdalena Ganko    WelM   6 1 1 4 3 17 23
210   Vincent Kopp    Jun   6 1 1 4 3 16 24
  Martins Zemlitis    Wel   6 1 1 4 3 16 22
212   Martin Jantson    Pup   5 1 0 4 2 18 27
213   Edgars Straumanis    Pup   5 1 0 4 2 17 24
214   Karl Jaagup Kask    Pup   5 1 0 4 2 16 23
215   Janet Tamm    AspM   6 1 0 5 2 21 32
216   Szymon Polinceusz    Wel   6 1 0 5 2 20 29
  Gennaro Bruno    Asp   6 1 0 5 2 20 27
218   Edgar Vardanyan  1953   Jun   6 0 2 4 2 18 26
219   Wouter Kindt    Pup   5 0 1 4 1 12 19
220   Giuseppe Matalone    Pup   5 0 1 4 1 11 18
221   Bert Deneef  1891   Asp   6 0 1 5 1 20 29
222   Georg Mattias Vaino    Wel   6 0 0 6 0 22 28
223   Dummy    JunM   6 0 0 6 0 20 26
224   Baiba Dace Ozolina    AspM   6 0 0 6 0 19 27
225   Dummy3    WelM   6 0 0 6 0 18 26
226   Dummy2    PupM   6 0 0 6 0 16 21
 Ronde 6