HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Michelle de Jong    PupM   6 5 1 0 11 32 41
2   Liliya Ivanova    PupM   6 4 1 1 9 26 37
3   Maryia Mironava    PupM   6 4 1 1 9 24 35
4   Lisa Aleven  1900   PupM   6 4 0 2 8 26 37
5   Valeria Denisova    PupM   6 3 2 1 8 25 36
6   Azaliya Sagitova    PupM   6 3 2 1 8 25 34
7   Elina Kruze    PupM   6 4 0 2 8 23 31
8   Nataliia Ivasyk    PupM   6 3 1 2 7 28 39
  Valeriya Kryshtal    PupM   6 3 1 2 7 28 36
10   Hanna Dmytrenko    PupM   6 3 1 2 7 25 34
11   Paula Gutmane    PupM   6 2 3 1 7 22 33
12   Joanna Sild    PupM   6 3 0 3 6 33 42
13   Daria Babiak    PupM   6 2 2 2 6 26 35
14   Apolonia Miazek    PupM   6 2 2 2 6 22 30
15   Zuzanna Suchocka    PupM   6 3 0 3 6 21 29
16   Mariska Veer    PupM   6 3 0 3 6 20 28
17   Elvija Vanaga    PupM   6 1 3 2 5 26 35
18   Marta Stangret  1900   PupM   6 2 1 3 5 25 33
19   Leticija Dubickaite    PupM   6 2 1 3 5 22 31
20   Carina Gucan    PupM   6 1 2 3 4 26 35
21   Veronika Pikkel    PupM   6 1 2 3 4 23 30
22   Martina Durante    PupM   6 2 0 4 4 22 30
23   Elza Garokalna  1900   PupM   6 1 2 3 4 21 29
24   Nastassia Kashnikava    PupM   6 1 1 4 3 19 28
  Anneli Trees    PupM   6 1 1 4 3 19 25
26   Dummy2    PupM   6 0 0 6 0 16 21
 Ronde 6 
 za 07-08-2010  Lisa Aleven (1900) - Michelle de Jong  0-2
 Azaliya Sagitova  - Liliya Ivanova  1-1
 Daria Babiak  - Maryia Mironava  0-2
 Joanna Sild  - Valeria Denisova  0-2
 Paula Gutmane  - Hanna Dmytrenko  1-1
 Apolonia Miazek  - Elina Kruze  0-2
 Valeriya Kryshtal  - Elvija Vanaga  2-0
 Leticija Dubickaite  - Nataliia Ivasyk  0-2
 Zuzanna Suchocka  - Carina Gucan  2-0
 Anneli Trees  - Mariska Veer  0-2
 Veronika Pikkel  - Elza Garokalna (1900) 1-1
 Nastassia Kashnikava  - Martina Durante  0-2
 Marta Stangret (1900) - Dummy2  2-0