HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Polina Bolotkova    WelM   6 5 1 0 11 29 38
2   Olga Letiagova    WelM   6 4 1 1 9 29 40
3   Christina Osipova    WelM   6 4 0 2 8 31 42
4   Anastasiya Glushko    WelM   6 4 0 2 8 27 38
5   Palina Petrusiova    WelM   6 4 0 2 8 26 35
6   Elena Cesnokova    WelM   6 2 4 0 8 25 34
  Daria Waszczuk    WelM   6 3 2 1 8 25 33
8   Nina Tsikhanovich    WelM   6 2 3 1 7 29 40
9   Magdalena Nereda    WelM   6 3 1 2 7 22 29
10   Marta Bankowska    WelM   6 2 2 2 6 27 35
  Maria Joesoo    WelM   6 2 2 2 6 27 35
12   Palina Liudchyk    WelM   6 2 2 2 6 26 37
13   Karolina Babiak    WelM   6 3 0 3 6 25 36
  Marija Koleda    WelM   6 3 0 3 6 25 33
  Mariia Perederii    WelM   6 2 2 2 6 25 33
16   Mandana Khabbazi    WelM   6 2 1 3 5 21 30
17   Ieva Pileckaite    WelM   6 2 1 3 5 20 28
18   Karmen Vagula    WelM   6 2 1 3 5 19 28
19   Ilse Barf    WelM   6 2 0 4 4 24 32
20   Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   6 1 2 3 4 23 31
21   Rebeca Riisna    WelM   6 2 0 4 4 21 27
22   Klaudia Zaborniak    WelM   6 2 0 4 4 18 24
23   Magdalena Ganko    WelM   6 1 1 4 3 17 23
24   Dummy3    WelM   6 0 0 6 0 18 26
 Ronde 6 
 za 07-08-2010  Polina Bolotkova  - Nina Tsikhanovich  1-1
 Christina Osipova  - Olga Letiagova  0-2
 Anastasiya Glushko  - Marta Bankowska  2-0
 Marija Koleda  - Daria Waszczuk  0-2
 Maria Joesoo  - Elena Cesnokova  0-2
 Palina Petrusiova  - Palina Liudchyk  2-0
 Mariia Perederii  - Magdalena Nereda  0-2
 Karmen Vagula  - Mandana Khabbazi  1-1
 Rebeca Riisna  - Karolina Babiak  0-2
 Ieva Pileckaite  - Klaudia Zaborniak  2-0
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Magdalena Ganko  1-1
 Ilse Barf  - Dummy3  2-0