HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Michelle de Jong    PupM   7 5 1 1 11 46 57
2   Maryia Mironava    PupM   7 5 1 1 11 36 47
3   Valeria Denisova    PupM   7 4 2 1 10 38 49
4   Azaliya Sagitova    PupM   7 4 2 1 10 36 47
5   Liliya Ivanova    PupM   7 4 1 2 9 40 51
6   Valeriya Kryshtal    PupM   7 4 1 2 9 38 48
7   Elina Kruze    PupM   7 4 1 2 9 35 44
8   Paula Gutmane    PupM   7 3 3 1 9 33 44
9   Nataliia Ivasyk    PupM   7 3 2 2 8 43 54
10   Lisa Aleven  1900   PupM   7 4 0 3 8 41 52
11   Zuzanna Suchocka    PupM   7 4 0 3 8 31 41
12   Hanna Dmytrenko    PupM   7 3 1 3 7 40 51
13   Daria Babiak    PupM   7 2 3 2 7 39 50
14   Elvija Vanaga    PupM   7 2 3 2 7 37 48
  Apolonia Miazek    PupM   7 2 3 2 7 37 46
16   Marta Stangret  1900   PupM   7 3 1 3 7 35 44
17   Joanna Sild    PupM   7 3 0 4 6 47 58
18   Mariska Veer    PupM   7 3 0 4 6 32 41
19   Veronika Pikkel    PupM   7 2 2 3 6 29 38
  Martina Durante    PupM   7 3 0 4 6 29 38
21   Leticija Dubickaite    PupM   7 2 1 4 5 32 42
22   Carina Gucan    PupM   7 1 2 4 4 38 49
23   Elza Garokalna  1900   PupM   7 1 2 4 4 32 42
24   Anneli Trees    PupM   7 1 2 4 4 27 34
25   Nastassia Kashnikava    PupM   7 1 2 4 4 25 34
26   Dummy2    PupM   7 0 0 7 0 25 32
 Ronde 7 
 za 07-08-2010  Michelle de Jong  - Azaliya Sagitova  0-2
 Liliya Ivanova  - Maryia Mironava  0-2
 Valeria Denisova  - Lisa Aleven (1900) 2-0
 Elina Kruze  - Nataliia Ivasyk  1-1
 Hanna Dmytrenko  - Valeriya Kryshtal  0-2
 Paula Gutmane  - Joanna Sild  2-0
 Daria Babiak  - Apolonia Miazek  1-1
 Mariska Veer  - Zuzanna Suchocka  0-2
 Marta Stangret (1900) - Leticija Dubickaite  2-0
 Elvija Vanaga  - Carina Gucan  2-0
 Martina Durante  - Elza Garokalna (1900) 2-0
 Nastassia Kashnikava  - Anneli Trees  1-1
 Veronika Pikkel  - Dummy2  2-0