HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Polina Bolotkova    WelM   7 6 1 0 13 42 52
2   Christina Osipova    WelM   7 5 0 2 10 41 54
3   Anastasiya Glushko    WelM   7 5 0 2 10 39 52
4   Palina Petrusiova    WelM   7 5 0 2 10 37 46
5   Olga Letiagova    WelM   7 4 1 2 9 44 57
6   Daria Waszczuk    WelM   7 3 2 2 8 41 54
7   Elena Cesnokova    WelM   7 2 4 1 8 38 48
8   Palina Liudchyk    WelM   7 3 2 2 8 37 50
9   Maria Joesoo    WelM   7 3 2 2 8 36 44
10   Magdalena Nereda    WelM   7 3 2 2 8 34 42
11   Nina Tsikhanovich    WelM   7 2 3 2 7 44 57
12   Marta Bankowska    WelM   7 2 3 2 7 39 49
13   Karolina Babiak    WelM   7 3 1 3 7 35 48
14   Ieva Pileckaite    WelM   7 3 1 3 7 32 40
15   Marija Koleda    WelM   7 3 0 4 6 38 48
  Mariia Perederii    WelM   7 2 2 3 6 38 48
17   Ilse Barf    WelM   7 3 0 4 6 31 41
18   Mandana Khabbazi    WelM   7 2 2 3 6 30 39
19   Jekaterina Karima Zitnikova    WelM   7 2 2 3 6 29 37
20   Klaudia Zaborniak    WelM   7 3 0 4 6 25 32
21   Karmen Vagula    WelM   7 2 1 4 5 31 40
22   Rebeca Riisna    WelM   7 2 0 5 4 32 39
23   Magdalena Ganko    WelM   7 1 1 5 3 28 34
24   Dummy3    WelM   7 0 0 7 0 30 40
 Ronde 7 
 za 07-08-2010  Daria Waszczuk  - Polina Bolotkova  0-2
 Olga Letiagova  - Anastasiya Glushko  0-2
 Elena Cesnokova  - Christina Osipova  0-2
 Nina Tsikhanovich  - Palina Petrusiova  0-2
 Magdalena Nereda  - Marta Bankowska  1-1
 Palina Liudchyk  - Marija Koleda  2-0
 Maria Joesoo  - Mariia Perederii  2-0
 Mandana Khabbazi  - Karolina Babiak  1-1
 Klaudia Zaborniak  - Karmen Vagula  2-0
 Ieva Pileckaite  - Rebeca Riisna  2-0
 Magdalena Ganko  - Ilse Barf  0-2
 Jekaterina Karima Zitnikova  - Dummy3  2-0