HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   7 4 3 0 11 45 56
2   Maksim Milshin MF 2225   Jun   7 4 3 0 11 43 54
3   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   7 5 1 1 11 43 54
4   Roel Boomstra MI 2316   Jun   7 4 2 1 10 45 56
5   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   7 3 3 1 9 43 54
6   Vladislav Mazur  2073   Jun   7 3 3 1 9 41 52
7   Luca Salvato  1973   Jun   7 4 0 3 8 38 49
8   Tigran Harutyunyan    Jun   7 2 4 1 8 36 47
  Aslan Aslanly  1981   Jun   7 3 2 2 8 36 47
  Albert Kovalevskij  1948   Jun   7 4 0 3 8 36 47
11   Mariusz Slezak  1966   Jun   7 3 2 2 8 33 44
12   Ilmars Galanskis  1943   Jun   7 2 3 2 7 38 49
13   Anti Ingel  2004   Jun   7 2 3 2 7 31 41
14   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   7 3 1 3 7 30 41
15   Martin Talimets  1940   Jun   7 2 3 2 7 29 38
16   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   7 3 1 3 7 25 33
17   Hein De Cokere  1970   Jun   7 2 2 3 6 37 47
18   Mateusz Piatek  1992   Jun   7 3 0 4 6 35 44
19   Priit Tänav  1953   Jun   7 0 5 2 5 33 41
20   Lukasz Wocial    Jun   7 2 1 4 5 30 38
21   Vincent Kopp    Jun   7 2 1 4 5 23 32
22   Wouter Sipma MF 2154   Jun   7 1 2 4 4 40 51
23   Peteris Gailans  2036   Jun   7 1 2 4 4 32 40
24   Davide Marchegiani    Jun   7 2 0 5 4 31 42
25   Edgar Vardanyan  1953   Jun   7 1 2 4 4 28 36
26   Maksim Afonchanka    Jun   7 1 1 5 3 29 37
 Ronde 7 
 za 07-08-2010  Maksim Afonchanka  - Lukasz Wocial  0-2
 Hein De Cokere (1970) - Anti Ingel (2004) 0-2
 Priit Tänav (1953) - Arkadiusz Slezak (1913) 0-2
 Wladyslaw Daliga (1974) - Wouter Sipma (2154) 2-0
 Vincent Kopp  - Peteris Gailans (2036) 2-0
 Davide Marchegiani  - Edgar Vardanyan (1953) 0-2
 Ilmars Galanskis (1943) - Martin Talimets (1940) 1-1
 Mateusz Piatek (1992) - Tigran Harutyunyan  0-2
 Mariusz Slezak (1966) - Luca Salvato (1973) 0-2
 Roel Boomstra (2316) - Aslan Aslanly (1981) 2-0
 Andrejs Cehanovics (2028) - Vladislav Mazur (2073) 1-1
 Albert Kovalevskij (1948) - Maksim Milshin (2225) 0-2
 Frerik Andriessen (2202) - Ainur Shaibakov (2247) 0-2