HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Michelle de Jong    PupM   8 6 1 1 13 58 71
2   Maryia Mironava    PupM   8 6 1 1 13 53 66
3   Azaliya Sagitova    PupM   8 4 3 1 11 50 63
4   Elina Kruze    PupM   8 5 1 2 11 47 56
5   Valeria Denisova    PupM   8 4 2 2 10 57 70
6   Paula Gutmane    PupM   8 3 4 1 10 48 61
7   Valeriya Kryshtal    PupM   8 4 1 3 9 57 70
  Liliya Ivanova    PupM   8 4 1 3 9 57 70
9   Lisa Aleven  1900   PupM   8 4 1 3 9 55 68
10   Daria Babiak    PupM   8 3 3 2 9 51 64
11   Elvija Vanaga    PupM   8 3 3 2 9 49 62
12   Zuzanna Suchocka    PupM   8 4 1 3 9 44 54
13   Joanna Sild    PupM   8 4 0 4 8 58 71
14   Nataliia Ivasyk    PupM   8 3 2 3 8 56 69
15   Hanna Dmytrenko    PupM   8 3 2 3 8 52 65
16   Marta Stangret  1900   PupM   8 3 2 3 8 46 56
17   Mariska Veer    PupM   8 4 0 4 8 43 54
18   Apolonia Miazek    PupM   8 2 3 3 7 51 62
19   Carina Gucan    PupM   8 2 2 4 6 48 61
20   Martina Durante    PupM   8 3 0 5 6 45 56
21   Elza Garokalna  1900   PupM   8 2 2 4 6 40 51
  Veronika Pikkel    PupM   8 2 2 4 6 40 50
23   Nastassia Kashnikava    PupM   8 2 2 4 6 35 44
24   Leticija Dubickaite    PupM   8 2 1 5 5 45 56
25   Anneli Trees    PupM   8 1 2 5 4 39 48
26   Dummy2    PupM   8 0 0 8 0 35 43
 Ronde 8 
 za 07-08-2010  Maryia Mironava  - Valeria Denisova  2-0
 Michelle de Jong  - Valeriya Kryshtal  2-0
 Azaliya Sagitova  - Paula Gutmane  1-1
 Liliya Ivanova  - Elina Kruze  0-2
 Lisa Aleven (1900) - Zuzanna Suchocka  1-1
 Nataliia Ivasyk  - Daria Babiak  0-2
 Apolonia Miazek  - Elvija Vanaga  0-2
 Hanna Dmytrenko  - Marta Stangret (1900) 1-1
 Joanna Sild  - Martina Durante  2-0
 Leticija Dubickaite  - Mariska Veer  0-2
 Veronika Pikkel  - Nastassia Kashnikava  0-2
 Elza Garokalna (1900) - Anneli Trees  2-0
 Carina Gucan  - Dummy2  2-0