HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd Sneldammen Minsk Mazowiecki 2010 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ainur Shaibakov MF 2247   Jun   8 5 3 0 13 58 70
2   Maksim Milshin MF 2225   Jun   8 4 4 0 12 60 73
3   Frerik Andriessen MF 2202   Jun   8 5 2 1 12 59 72
4   Roel Boomstra MI 2316   Jun   8 4 3 1 11 62 75
5   Vladislav Mazur  2073   Jun   8 3 4 1 10 57 70
6   Aslan Aslanly  1981   Jun   8 4 2 2 10 50 62
7   Andrejs Cehanovics  2028   Jun   8 3 3 2 9 59 72
8   Albert Kovalevskij  1948   Jun   8 4 1 3 9 51 63
9   Luca Salvato  1973   Jun   8 4 1 3 9 50 62
10   Mariusz Slezak  1966   Jun   8 3 3 2 9 47 59
11   Anti Ingel  2004   Jun   8 3 3 2 9 44 55
12   Ilmars Galanskis  1943   Jun   8 2 4 2 8 53 65
13   Tigran Harutyunyan    Jun   8 2 4 2 8 51 64
14   Hein De Cokere  1970   Jun   8 3 2 3 8 47 58
15   Wladyslaw Daliga  1974   Jun   8 3 2 3 8 44 57
16   Martin Talimets  1940   Jun   8 2 4 2 8 41 50
17   Mateusz Piatek  1992   Jun   8 3 1 4 7 46 56
18   Arkadiusz Slezak  1913   Jun   8 3 1 4 7 39 48
19   Wouter Sipma MF 2154   Jun   8 2 2 4 6 51 64
20   Priit Tänav  1953   Jun   8 0 6 2 6 46 56
21   Lukasz Wocial    Jun   8 2 2 4 6 39 48
22   Edgar Vardanyan  1953   Jun   8 2 2 4 6 35 45
23   Davide Marchegiani    Jun   8 2 1 5 5 42 54
24   Vincent Kopp    Jun   8 2 1 5 5 36 46
25   Peteris Gailans  2036   Jun   8 1 2 5 4 43 53
26   Maksim Afonchanka    Jun   8 1 1 6 3 39 48
 Ronde 8 
 za 07-08-2010  Maksim Afonchanka  - Wouter Sipma (2154) 0-2
 Edgar Vardanyan (1953) - Peteris Gailans (2036) 2-0
 Lukasz Wocial  - Davide Marchegiani  1-1
 Hein De Cokere (1970) - Vincent Kopp  2-0
 Mateusz Piatek (1992) - Priit Tänav (1953) 1-1
 Martin Talimets (1940) - Wladyslaw Daliga (1974) 1-1
 Anti Ingel (2004) - Arkadiusz Slezak (1913) 2-0
 Luca Salvato (1973) - Ilmars Galanskis (1943) 1-1
 Mariusz Slezak (1966) - Albert Kovalevskij (1948) 1-1
 Aslan Aslanly (1981) - Tigran Harutyunyan  2-0
 Vladislav Mazur (2073) - Roel Boomstra (2316) 1-1
 Ainur Shaibakov (2247) - Andrejs Cehanovics (2028) 2-0
 Maksim Milshin (2225) - Frerik Andriessen (2202) 1-1