HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Tallinn 2011

    
    Link   

 Klassen: 
  Girls Juniors 
  Boys Juniors 
  Girls Cadets 
  Boys Cadets 
  Girls Minicadets 
  Boys Minicadets 
  Girls European Hopes 
  Boys European Hopes 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Roel Boomstra MI 2367   Jun   9 7 2 0 16 70 84
2   Ainur Shaibakov MI 2297   Jun   9 6 2 1 14 72 88
3   Wouter Sipma MF 2210   Jun   9 4 4 1 12 68 82
4   Alexander Safonov MF 2144   Jun   9 4 4 1 12 67 83
5   Thijs van den Broek MF 2114   Jun   9 4 3 2 11 73 89
6   Martijn de Leeuw  2082   Jun   9 1 8 0 10 75 91
7   Anthon Hanssens  2060   Jun   9 3 4 2 10 72 88
8   Mateusz Piatek  1995   Jun   9 2 6 1 10 69 83
9   Franck Cubier  2053   Jun   9 3 4 2 10 68 84
10   Vadim Krupskij    Jun   9 3 4 2 10 66 76
11   Wladyslaw Daliga  2021   Jun   9 1 8 0 10 65 76
12   Luca Salvato  1981   Jun   9 3 3 3 9 68 80
  Marcin Dernoga  1915   Jun   9 2 5 2 9 68 80
  Vladislav Mazur  2079   Jun   9 3 3 3 9 68 80
15   Anti Ingel  2028   Jun   9 2 5 2 9 64 78
16   Hein De Cokere  1980   Jun   9 2 5 2 9 62 74
  Lenar Safiulin    Jun   9 2 5 2 9 62 73
  Kenny Le Roy  2010   Jun   9 1 7 1 9 62 72
19   Lukas Vengelis  1948   Jun   9 3 3 3 9 61 75
20   Martin Talimets  1957   Jun   9 2 5 2 9 57 73
21   Vitalii Lutsenko  2076   Jun   9 3 3 3 9 54 63
22   Martins Galauskis    Jun   9 4 1 4 9 53 65
23   Andrejs Cehanovics  2039   Jun   9 2 4 3 8 64 80
24   Eljus Sipovski  1938   Jun   9 1 6 2 8 60 72
25   Ramil Salahov  1988   Jun   9 2 4 3 8 59 71
26   Davide Marchegiani  1914   Jun   9 2 4 3 8 58 67
27   Olegs Grudins    Jun   9 2 4 3 8 54 70
28   Kalvis Rumbenieks  1900   Jun   9 3 2 4 8 51 60
29   Pierrick Hellequin  1900   Jun   9 2 2 5 6 63 75
30   Maximilian Frese  1907   Jun   9 1 3 5 5 52 62
31   Yuriy Yurchik    Jun   9 1 2 6 4 55 65
32   Kalev Mand  1900   Jun   9 0 1 8 1 55 65
 Ronde 9 
 za 06-08-2011  Roel Boomstra (2367) - Franck Cubier (2053) 2-0Partij
 Ainur Shaibakov (2297) - Martijn de Leeuw (2082) 1-1Partij  
 Alexander Safonov (2144) - Wouter Sipma (2210) 2-0Partij
 Lenar Safiulin  - Thijs van den Broek (2114) 0-2Partij
 Kenny Le Roy (2010) - Martin Talimets (1957) 1-1Partij  
 Mateusz Piatek (1995) - Anthon Hanssens (2060) 1-1
 Wladyslaw Daliga (2021) - Vadim Krupskij  1-1
 Vitalii Lutsenko (2076) - Lukas Vengelis (1948) 1-1
 Anti Ingel (2028) - Marcin Dernoga (1915) 1-1
 Hein De Cokere (1980) - Vladislav Mazur (2079) 1-1
 Luca Salvato (1981) - Andrejs Cehanovics (2039) 1-1
 Ramil Salahov (1988) - Kalvis Rumbenieks (1900) 1-1
 Martins Galauskis  - Pierrick Hellequin (1900) 2-0
 Olegs Grudins  - Maximilian Frese (1907) 1-1
 Eljus Sipovski (1938) - Yuriy Yurchik  2-0
 Davide Marchegiani (1914) - Kalev Mand (1900) 2-0