HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Dneprodzerzhinsk 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Wouter Sipma MF 2215   Jun   9 6 3 0 15   2049.44     2215  
2   Alexander Safonov MF 2161   Jun   9 5 3 1 13   2066.22     2161  
3   Koos van Amerongen  2040   Jun   9 4 4 1 12   2088.22     2040  
4   Kevin Machtelinck MF 2170   Jun   9 3 5 1 11   2059.78     2170  
5   Artur Tunkevic  2037   Jun   9 3 4 2 10   2064.44     2037  
6   Anri Plaksij  2058   Jun   9 2 6 1 10   2054.33     2058  
7   Leonids Cilevics MF 2042   Jun   9 4 2 3 10   2053.44     2042  
8   Nikolay Bukin    Jun   9 2 6 1 10   2044.56     2015  
9   Anti Ingel  2033   Jun   9 2 6 1 10   2042.44     2033  
10   Lenar Safiulin    Jun   9 1 8 0 10   2040.11     2038  
11   Vasyl Pikiniar  2018   Jun   9 4 2 3 10   2019.78     2018  
12   Anthon Hanssens  2101   Jun   9 1 8 0 10   2017.67     2101  
13   Anton Dolgopolov    Jun   9 5 0 4 10   2005.89     1955  
14   Mateusz Piatek  2001   Jun   9 0 9 0 9   2032.44     2001  
15   Fiodar Bakach  1904   Jun   9 2 5 2 9   2025.11     1904  
16   Arkadiusz Slezak  1993   Jun   9 3 3 3 9   2015.44     1993  
17   Maksym Sharov  2053   Jun   9 2 5 2 9   2002.33     2053  
18   Wladyslaw Daliga  2042   Jun   9 2 5 2 9   1986.89     2042  
19   Sidgi Samanduyev  1941   Jun   9 2 5 2 9   1976.78     1941  
20   Vladislav Mazur  2070   Jun   9 2 4 3 8   2008.56     2070  
21   Luc Champion    Jun   9 3 2 4 8   1989.67     1930  
22   Hugo David    Jun   9 2 4 3 8   1971.56     1950  
23   Leons Bersons    Jun   9 1 6 2 8   1946.78     1960  
24   Danylo Gristachenko    Jun   9 1 5 3 7   1980.44     1965  
25   Gennaro Bruno    Jun   9 0 7 2 7   1950.33     1925  
26   Kenny Le Roy  2023   Jun   9 2 2 5 6   2003.44     2023  
27   Anatolie Sari-Terzi    Jun   9 1 4 4 6   1982.67     1901  
28   Szymon Morzy  1909   Jun   9 1 4 4 6   1963.00     1909  
29   Stefano Valentini  1935   Jun   9 1 4 4 6   1952.00     1935  
30   Keita Desmet  1972   Jun   9 1 3 5 5   1963.22     1972  
 Ronde 9 
 ma 06-08-2012  Wouter Sipma (2215) - Artur Tunkevic (2037) 2-0Partij  
 Wladyslaw Daliga (2042) - Koos van Amerongen (2040) 0-2Partij  
 Kenny Le Roy (2023) - Hugo David  0-2Partij
 Alexander Safonov (2161) - Vasyl Pikiniar (2018) 2-0
 Kevin Machtelinck (2170) - Leonids Cilevics (2042) 2-0
 Anthon Hanssens (2101) - Anri Plaksij (2058) 1-1
 Lenar Safiulin  - Anti Ingel (2033) 1-1
 Nikolay Bukin  - Maksym Sharov (2053) 1-1
 Anton Dolgopolov  - Vladislav Mazur (2070) 2-0
 Mateusz Piatek (2001) - Sidgi Samanduyev (1941) 1-1
 Luc Champion  - Arkadiusz Slezak (1993) 1-1
 Szymon Morzy (1909) - Fiodar Bakach (1904) 0-2
 Gennaro Bruno  - Danylo Gristachenko  1-1
 Keita Desmet (1972) - Leons Bersons  0-2
 Anatolie Sari-Terzi  - Stefano Valentini (1935) 0-2