HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Sneldammen Dneprodzerzhinsk 2012 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kevin Machtelinck MF 2170   Jun   9 6 2 1 14   2052.89     2170  
2   Vladislav Mazur  2070   Jun   9 6 1 2 13   2052.22     2070  
3   Maksym Sharov  2053   Jun   9 5 3 1 13   2041.11     2053  
4   Leonids Cilevics MF 2042   Jun   9 5 3 1 13   2035.11     2042  
5   Vasyl Pikiniar  2018   Jun   9 4 4 1 12   1991.89     2018  
6   Wouter Sipma MF 2215   Jun   9 5 1 3 11   2031.78     2215  
7   Fiodar Bakach  1904   Jun   9 4 2 3 10   2073.00     1904  
8   Anton Dolgopolov    Jun   9 3 4 2 10   2050.44     1955  
9   Koos van Amerongen  2040   Jun   9 4 2 3 10   2049.44     2040  
10   Wladyslaw Daliga  2042   Jun   9 3 4 2 10   2034.44     2042  
11   Anri Plaksij  2058   Jun   9 3 4 2 10   2021.56     2058  
12   Kenny Le Roy  2023   Jun   9 3 4 2 10   2019.78     2023  
13   Anthon Hanssens  2101   Jun   9 2 6 1 10   1981.00     2101  
14   Lenar Safiulin    Jun   9 4 2 3 10   1962.11     2038  
15   Keita Desmet  1972   Jun   9 2 5 2 9   2065.44     1972  
16   Artur Tunkevic  2037   Jun   9 2 5 2 9   2005.44     2037  
17   Stefano Valentini  1935   Jun   9 3 3 3 9   1999.22     1935  
18   Alexander Safonov MF 2161   Jun   9 3 3 3 9   1972.00     2161  
19   Arkadiusz Slezak  1993   Jun   9 3 2 4 8   2032.78     1993  
20   Szymon Morzy  1909   Jun   9 2 4 3 8   2015.56     1909  
21   Ruslan Onishenko    Jun   9 4 0 5 8   2011.22     1966  
22   Sidgi Samanduyev  1941   Jun   9 2 4 3 8   2009.33     1941  
23   Anti Ingel  2033   Jun   9 2 4 3 8   1995.33     2033  
24   Anatolie Sari-Terzi    Jun   9 3 2 4 8   1993.00     1901  
25   Danylo Gristachenko    Jun   9 1 6 2 8   1990.11     1965  
26   Nikolay Bukin    Jun   9 2 4 3 8   1983.78     2015  
27   Gennaro Bruno    Jun   9 2 3 4 7   2013.56     1925  
28   Mateusz Piatek  2001   Jun   9 2 3 4 7   2008.67     2001  
29   Luc Champion    Jun   9 2 2 5 6   1982.67     1930  
30   Hugo David    Jun   9 2 2 5 6   1969.89     1950  
31   Anton Malyi    Jun   9 1 2 6 4   1993.67     1928  
 Ronde 9 
 di 07-08-2012  Gennaro Bruno  - Nikolay Bukin  0-2
 Anton Malyi  - Anatolie Sari-Terzi  0-2
 Danylo Gristachenko  - Anti Ingel (2033) 1-1
 Hugo David  - Sidgi Samanduyev (1941) 0-2
 Luc Champion  - Ruslan Onishenko  0-2
 Stefano Valentini (1935) - Alexander Safonov (2161) 1-1
 Lenar Safiulin  - Szymon Morzy (1909) 2-0
 Arkadiusz Slezak (1993) - Anthon Hanssens (2101) 0-2
 Wladyslaw Daliga (2042) - Kenny Le Roy (2023) 1-1
 Anton Dolgopolov  - Artur Tunkevic (2037) 1-1
 Keita Desmet (1972) - Wouter Sipma (2215) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2018) - Koos van Amerongen (2040) 2-0
 Leonids Cilevics (2042) - Maksym Sharov (2053) 1-1
 Vladislav Mazur (2070) - Fiodar Bakach (1904) 2-0
 Kevin Machtelinck (2170) - Anri Plaksij (2058) 2-0