HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Leonids Cilevics MF 2035   Jun   9 4 5 0 13   2091.44     2035  
2   Wladyslaw Daliga  2027   Jun   9 3 6 0 12   2115.44     2027  
3   Koos van Amerongen MF 2071   Jun   9 3 6 0 12   2074.44     2071  
4   Andrej Filimonov MF 2137   Jun   9 4 4 1 12   2038.33     2137  
5   Wouter Sipma MI 2251   Jun   9 3 5 1 11   2087.11     2251  
6   Kevin Machtelinck MF 2184   Jun   9 2 7 0 11   2086.44     2184  
7   Bert Aalberts  2108   Jun   9 3 4 2 10   2091.22     2108  
8   Anti Ingel  2042   Jun   9 3 4 2 10   2050.22     2042  
9   Thijs van den Broek MF 2158   Jun   9 3 4 2 10   2035.56     2158  
10   Mateusz Piatek  2007   Jun   9 3 3 3 9   2077.11     2007  
11   Kenny Le Roy  2020   Jun   9 2 5 2 9   2056.89     2020  
12   Maksym Sharov  2017   Jun   9 2 5 2 9   2050.56     2017  
13   Alexander Safonov MF 2173   Jun   9 1 7 1 9   2037.44     2173  
14   Steven den Hollander  2052   Jun   9 3 3 3 9   2036.78     2052  
15   Artur Tunkevic  2039   Jun   9 3 3 3 9   2020.44     2039  
16   Nikolay Bukin  2026   Jun   9 1 7 1 9   2019.33     2026  
17   Arkadiusz Slezak  1986   Jun   9 1 7 1 9   2019.11     1986  
18   Anri Plaksij  2060   Jun   9 3 3 3 9   2016.78     2060  
19   Oleg Chepa  1939   Jun   9 3 3 3 9   2012.00     1939  
20   Leons Bersons  1929   Jun   9 4 1 4 9   1995.44     1929  
21   Luc Champion  1900   Jun   9 2 5 2 9   1975.89     1900  
22   Rik Smit  1964   Jun   9 2 4 3 8   2015.56     1964  
23   Niaaz Salarbaks  2010   Jun   9 1 4 4 6   1938.56     2010  
24   Karl Jaagup Kask  1900   Jun   9 2 1 6 5   1960.56     1900  
25   Krishan Badal    Jun   9 1 3 5 5   1954.44     1902  
26   Barnabas Kollner    Jun   9 0 1 8 1   1959.89     1880  
Leonids CilevicsWladyslaw DaligaKoos van Amerongen
Andrej FilimonovWouter SipmaKevin Machtelinck
Bert AalbertsAnti IngelThijs van den Broek
Mateusz PiatekKenny Le RoyMaksym Sharov
Alexander SafonovSteven den HollanderArtur Tunkevic
Nikolay BukinArkadiusz SlezakAnri Plaksij
Oleg ChepaLeons Bersons
 Ronde 9 
 za 22-12-2012  Oleg Chepa (1939) - Karl Jaagup Kask (1900) 2-0Partij
 Leons Bersons (1929) - Krishan Badal  2-0Partij
 Anri Plaksij (2060) - Barnabas Kollner  2-0Partij
 Rik Smit (1964) - Niaaz Salarbaks (2010) 1-1Partij
 Luc Champion (1900) - Arkadiusz Slezak (1986) 1-1Partij
 Artur Tunkevic (2039) - Nikolay Bukin (2026) 1-1Partij
 Steven den Hollander (2052) - Maksym Sharov (2017) 1-1Partij
 Bert Aalberts (2108) - Alexander Safonov (2173) 1-1Partij
 Mateusz Piatek (2007) - Wladyslaw Daliga (2027) 0-2Partij
 Koos van Amerongen (2071) - Kenny Le Roy (2020) 2-0Partij
 Anti Ingel (2042) - Kevin Machtelinck (2184) 1-1Partij
 Andrej Filimonov (2137) - Wouter Sipma (2251) 2-0Partij
 Thijs van den Broek (2158) - Leonids Cilevics (2035) 1-1Partij