HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Kevin Machtelinck MF 2184   Jun   1 1 0 0 2   2026.00     2184  
2   Thijs van den Broek MF 2158   Jun   1 1 0 0 2   2017.00     2158  
3   Bert Aalberts  2108   Jun   1 1 0 0 2   1986.00     2108  
4   Koos van Amerongen MF 2071   Jun   1 1 0 0 2   1964.00     2071  
5   Anri Plaksij  2060   Jun   1 1 0 0 2   1939.00     2060  
6   Steven den Hollander  2052   Jun   1 1 0 0 2   1929.00     2052  
7   Anti Ingel  2042   Jun   1 1 0 0 2   1902.00     2042  
8   Artur Tunkevic  2039   Jun   1 1 0 0 2   1900.00     2039  
9   Leonids Cilevics MF 2035   Jun   1 1 0 0 2   1880.00     2035  
10   Wladyslaw Daliga  2027   Jun   1 0 1 0 1   2251.00     2027  
11   Kenny Le Roy  2020   Jun   1 0 1 0 1   2173.00     2020  
12   Mateusz Piatek  2007   Jun   1 0 1 0 1   2137.00     2007  
13   Wouter Sipma MI 2251   Jun   1 0 1 0 1   2027.00     2251  
14   Alexander Safonov MF 2173   Jun   1 0 1 0 1   2020.00     2173  
15   Luc Champion  1900   Jun   1 0 1 0 1   2010.00     1900  
16   Andrej Filimonov MF 2137   Jun   1 0 1 0 1   2007.00     2137  
17   Niaaz Salarbaks  2010   Jun   1 0 1 0 1   1900.00     2010  
18   Nikolay Bukin  2026   Jun   1 0 0 1 0   2184.00     2026  
19   Maksym Sharov  2017   Jun   1 0 0 1 0   2158.00     2017  
20   Arkadiusz Slezak  1986   Jun   1 0 0 1 0   2108.00     1986  
21   Rik Smit  1964   Jun   1 0 0 1 0   2071.00     1964  
22   Oleg Chepa  1939   Jun   1 0 0 1 0   2060.00     1939  
23   Leons Bersons  1929   Jun   1 0 0 1 0   2052.00     1929  
24   Krishan Badal    Jun   1 0 0 1 0   2042.00     1902  
25   Karl Jaagup Kask  1900   Jun   1 0 0 1 0   2039.00     1900  
26   Barnabas Kollner    Jun   1 0 0 1 0   2035.00     1880  
 Ronde 1 
 zo 16-12-2012  Leonids Cilevics (2035) - Barnabas Kollner  2-0Partij
 Luc Champion (1900) - Niaaz Salarbaks (2010) 1-1Partij
 Artur Tunkevic (2039) - Karl Jaagup Kask (1900) 2-0Partij
 Krishan Badal  - Anti Ingel (2042) 0-2Partij
 Steven den Hollander (2052) - Leons Bersons (1929) 2-0Partij
 Oleg Chepa (1939) - Anri Plaksij (2060) 0-2Partij
 Koos van Amerongen (2071) - Rik Smit (1964) 2-0Partij
 Maksym Sharov (2017) - Thijs van den Broek (2158) 0-2Partij
 Arkadiusz Slezak (1986) - Bert Aalberts (2108) 0-2Partij
 Andrej Filimonov (2137) - Mateusz Piatek (2007) 1-1Partij
 Alexander Safonov (2173) - Kenny Le Roy (2020) 1-1Partij
 Wladyslaw Daliga (2027) - Wouter Sipma (2251) 1-1Partij
 Nikolay Bukin (2026) - Kevin Machtelinck (2184) 0-2Partij