HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Leonids Cilevics MF 2035   Jun   6 4 2 0 10   2075.67     2035  
2   Wladyslaw Daliga  2027   Jun   6 2 4 0 8   2148.17     2027  
3   Kevin Machtelinck MF 2184   Jun   6 2 4 0 8   2090.50     2184  
4   Wouter Sipma MI 2251   Jun   6 2 4 0 8   2078.00     2251  
5   Bert Aalberts  2108   Jun   6 3 2 1 8   2061.67     2108  
6   Koos van Amerongen MF 2071   Jun   6 2 4 0 8   2059.50     2071  
7   Maksym Sharov  2017   Jun   6 2 3 1 7   2082.67     2017  
8   Kenny Le Roy  2020   Jun   6 2 3 1 7   2065.33     2020  
9   Anti Ingel  2042   Jun   6 3 1 2 7   2029.50     2042  
10   Thijs van den Broek MF 2158   Jun   6 3 1 2 7   2010.33     2158  
11   Artur Tunkevic  2039   Jun   6 3 1 2 7   1977.17     2039  
12   Mateusz Piatek  2007   Jun   6 2 2 2 6   2105.00     2007  
13   Arkadiusz Slezak  1986   Jun   6 1 4 1 6   2051.17     1986  
14   Nikolay Bukin  2026   Jun   6 1 4 1 6   2016.17     2026  
15   Andrej Filimonov MF 2137   Jun   6 1 4 1 6   2015.17     2137  
16   Alexander Safonov MF 2173   Jun   6 0 5 1 5   2060.17     2173  
17   Anri Plaksij  2060   Jun   6 1 3 2 5   2053.17     2060  
18   Steven den Hollander  2052   Jun   6 2 1 3 5   2038.00     2052  
19   Rik Smit  1964   Jun   6 1 3 2 5   2018.83     1964  
20   Oleg Chepa  1939   Jun   6 2 1 3 5   2008.17     1939  
21   Leons Bersons  1929   Jun   6 2 1 3 5   2000.67     1929  
22   Luc Champion  1900   Jun   6 1 3 2 5   1979.67     1900  
23   Krishan Badal    Jun   6 1 2 3 4   1958.50     1902  
24   Niaaz Salarbaks  2010   Jun   6 1 2 3 4   1946.83     2010  
25   Karl Jaagup Kask  1900   Jun   6 1 1 4 3   1939.33     1900  
26   Barnabas Kollner    Jun   6 0 1 5 1   1947.67     1880  
 Ronde 6 
 wo 19-12-2012  Barnabas Kollner  - Niaaz Salarbaks (2010) 0-2Partij
 Karl Jaagup Kask (1900) - Luc Champion (1900) 1-1Partij
 Oleg Chepa (1939) - Krishan Badal  1-1Partij
 Leons Bersons (1929) - Arkadiusz Slezak (1986) 1-1Partij
 Alexander Safonov (2173) - Anri Plaksij (2060) 1-1Partij
 Kenny Le Roy (2020) - Rik Smit (1964) 2-0Partij
 Steven den Hollander (2052) - Anti Ingel (2042) 0-2Partij
 Thijs van den Broek (2158) - Mateusz Piatek (2007) 2-0Partij
 Andrej Filimonov (2137) - Nikolay Bukin (2026) 1-1Partij
 Maksym Sharov (2017) - Artur Tunkevic (2039) 1-1Partij
 Wladyslaw Daliga (2027) - Koos van Amerongen (2071) 1-1Partij
 Kevin Machtelinck (2184) - Wouter Sipma (2251) 1-1Partij
 Bert Aalberts (2108) - Leonids Cilevics (2035) 0-2Partij