HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Hanqing Zhao    Jun   9 4 4 1 12   2148.78     2128  
2   Anastasia Baryshava    Jun   9 3 6 0 12   2124.11     2126  
3   Heike Verheul MIF 1143   Jun   9 3 6 0 12   2092.00     2128  
4   Nika Leopoldova    Jun   9 3 5 1 11   2129.67     2212  
5   Aygul Idrisova MFF   Jun   9 4 3 2 11   2070.67     2230  
6   Sabina Kovalevskaja  1178   Jun   9 4 3 2 11   2067.67     2152  
7   Lotte Aleven  944   Jun   9 3 4 2 10   2107.56     1936  
8   Arleta Flisikowska MFF   Jun   9 4 2 3 10   2091.89     2081  
9   Ayyyna Sobakina MFF   Jun   9 2 6 1 10   2075.44     2225  
10   Denise van Dam  1025   Jun   9 4 2 3 10   2045.78     1951  
11   Laura Timmerman  1079   Jun   9 4 2 3 10   2023.44     2049  
12   Nandintsetseg Batdelger    Jun   9 3 4 2 10   2012.22     2170  
13   Olga Gubarieva    Jun   9 2 5 2 9   2106.33     2015  
14   Elena Cesnokova    Jun   9 3 3 3 9   1986.89     2085  
15   Paulina Romanczuk    Jun   9 1 5 3 7   2050.89     2078  
16   Anneli Trees    Jun   9 2 3 4 7   2033.00     1938  
17   Enkhtsetseg Tsagaantsooj    Jun   9 2 2 5 6   2040.11     1902  
18   Patrycja Chrzaszcz    Jun   9 2 2 5 6   2032.22     2019  
19   Karina Latysovic    Jun   9 2 2 5 6   2001.33     1912  
20   Dora Kollner    Jun   9 0 1 8 1   1995.00     1898  
Hanqing ZhaoAnastasia BaryshavaHeike Verheul
Nika LeopoldovaAygul IdrisovaSabina Kovalevskaja
Lotte AlevenArleta FlisikowskaAyyyna Sobakina
Denise van DamLaura TimmermanNandintsetseg Batdelger
Olga GubarievaElena CesnokovaPaulina Romanczuk
Anneli TreesEnkhtsetseg TsagaantsoojPatrycja Chrzaszcz
Karina LatysovicDora Kollner
 Ronde 9 
 za 22-12-2012  Anneli Trees  - Karina Latysovic  2-0Partij
 Dora Kollner  - Lotte Aleven (944) 0-2Partij
 Laura Timmerman (1079) - Patrycja Chrzaszcz  2-0Partij
 Denise van Dam (1025) - Enkhtsetseg Tsagaantsooj  2-0Partij
 Ayyyna Sobakina  - Olga Gubarieva  1-1Partij
 Paulina Romanczuk  - Nandintsetseg Batdelger  0-2Partij
 Heike Verheul (1143) - Elena Cesnokova  2-0Partij
 Sabina Kovalevskaja (1178) - Nika Leopoldova  1-1Partij
 Arleta Flisikowska  - Anastasia Baryshava  1-1Partij
 Hanqing Zhao  - Aygul Idrisova  0-2Partij