HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Olga Gubarieva    Jun   1 1 0 0 2   2230.00     2015  
2   Hanqing Zhao  2014   Jun   1 1 0 0 2   2170.00     2128  
3   Arleta Flisikowska MFF 2000   Jun   1 1 0 0 2   2085.00     2081  
4   Nika Leopoldova    Jun   1 1 0 0 2   2019.00     2212  
5   Ayyyna Sobakina MFF 2141   Jun   1 1 0 0 2   1951.00     2225  
6   Anastasia Baryshava    Jun   1 1 0 0 2   1912.00     2126  
7   Heike Verheul MIF 2019   Jun   1 1 0 0 2   1902.00     2128  
8   Laura Timmerman  1942   Jun   1 1 0 0 2   1898.00     2049  
9   Lotte Aleven  1886   Jun   1 0 1 0 1   2152.00     1936  
10   Anneli Trees    Jun   1 0 1 0 1   2078.00     1938  
11   Paulina Romanczuk    Jun   1 0 1 0 1   1938.00     2078  
12   Sabina Kovalevskaja    Jun   1 0 1 0 1   1936.00     2152  
13   Denise van Dam  1953   Jun   1 0 0 1 0   2225.00     1951  
14   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   1 0 0 1 0   2212.00     2019  
15   Nandintsetseg Batdelger    Jun   1 0 0 1 0   2128.00     2170  
  Enkhtsetseg Tsagaantsooj    Jun   1 0 0 1 0   2128.00     1902  
17   Karina Latysovic    Jun   1 0 0 1 0   2126.00     1912  
18   Elena Cesnokova    Jun   1 0 0 1 0   2081.00     2085  
19   Dora Kollner    Jun   1 0 0 1 0   2049.00     1898  
20   Aygul Idrisova MFF 2168   Jun   1 0 0 1 0   2015.00     2230  
Olga GubarievaHanqing ZhaoArleta Flisikowska
Nika LeopoldovaAyyyna SobakinaAnastasia Baryshava
Heike VerheulLaura TimmermanLotte Aleven
Anneli TreesPaulina RomanczukSabina Kovalevskaja
Denise van DamPatrycja ChrzaszczNandintsetseg Batdelger
Enkhtsetseg TsagaantsoojKarina LatysovicElena Cesnokova
Dora KollnerAygul Idrisova
 Ronde 1 
 zo 16-12-2012  Dora Kollner  - Laura Timmerman (1942) 0-2Partij
 Hanqing Zhao (2014) - Nandintsetseg Batdelger  2-0Partij
 Anneli Trees  - Paulina Romanczuk  1-1Partij
 Arleta Flisikowska (2000) - Elena Cesnokova  2-0Partij
 Enkhtsetseg Tsagaantsooj  - Heike Verheul (2019) 0-2Partij
 Anastasia Baryshava  - Karina Latysovic  2-0Partij
 Lotte Aleven (1886) - Sabina Kovalevskaja  1-1Partij
 Aygul Idrisova (2168) - Olga Gubarieva  0-2Partij
 Patrycja Chrzaszcz (1900) - Nika Leopoldova  0-2Partij
 Ayyyna Sobakina (2141) - Denise van Dam (1953) 2-0Partij