HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Hanqing Zhao  2014   Jun   4 3 1 0 7   2155.50     2128  
2   Anastasia Baryshava    Jun   4 2 2 0 6   2060.25     2126  
3   Heike Verheul MIF 2019   Jun   4 2 2 0 6   2023.00     2128  
4   Nika Leopoldova    Jun   4 2 1 1 5   2113.25     2212  
5   Ayyyna Sobakina MFF 2141   Jun   4 1 3 0 5   2092.25     2225  
6   Laura Timmerman  1942   Jun   4 2 1 1 5   2025.75     2049  
7   Sabina Kovalevskaja    Jun   4 2 1 1 5   2003.75     2152  
8   Paulina Romanczuk    Jun   4 1 3 0 5   2002.75     2078  
9   Aygul Idrisova MFF 2168   Jun   4 2 1 1 5   1968.00     2230  
10   Lotte Aleven  1886   Jun   4 1 2 1 4   2135.25     1936  
11   Arleta Flisikowska MFF 2000   Jun   4 2 0 2 4   2042.75     2081  
12   Nandintsetseg Batdelger    Jun   4 1 2 1 4   1979.75     2170  
13   Olga Gubarieva    Jun   4 1 1 2 3   2159.50     2015  
14   Denise van Dam  1953   Jun   4 1 1 2 3   2132.25     1951  
15   Enkhtsetseg Tsagaantsooj    Jun   4 1 1 2 3   2106.50     1902  
16   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   4 1 1 2 3   2106.25     2019  
17   Karina Latysovic    Jun   4 1 1 2 3   2046.75     1912  
18   Anneli Trees    Jun   4 0 2 2 2   2120.25     1938  
19   Elena Cesnokova    Jun   4 0 2 2 2   1990.75     2085  
20   Dora Kollner    Jun   4 0 0 4 0   1970.50     1898  
Hanqing ZhaoAnastasia BaryshavaHeike Verheul
Nika LeopoldovaAyyyna SobakinaLaura Timmerman
Sabina KovalevskajaPaulina RomanczukAygul Idrisova
Lotte AlevenArleta FlisikowskaNandintsetseg Batdelger
Olga GubarievaDenise van DamEnkhtsetseg Tsagaantsooj
Patrycja ChrzaszczKarina LatysovicAnneli Trees
Elena CesnokovaDora Kollner
 Ronde 4 
 di 18-12-2012  Dora Kollner  - Patrycja Chrzaszcz (1900) 0-2Partij
 Elena Cesnokova  - Karina Latysovic  1-1Partij
 Anneli Trees  - Arleta Flisikowska (2000) 0-2Partij
 Nandintsetseg Batdelger  - Enkhtsetseg Tsagaantsooj  2-0Partij
 Lotte Aleven (1886) - Aygul Idrisova (2168) 0-2Partij
 Denise van Dam (1953) - Laura Timmerman (1942) 0-2Partij
 Olga Gubarieva  - Sabina Kovalevskaja  0-2Partij
 Ayyyna Sobakina (2141) - Paulina Romanczuk  1-1Partij
 Hanqing Zhao (2014) - Nika Leopoldova  2-0Partij
 Heike Verheul (2019) - Anastasia Baryshava  1-1Partij