HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Girls Hijken DTC 2012

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Hanqing Zhao  2014   Jun   8 4 4 0 12   2138.62     2128  
2   Anastasia Baryshava    Jun   8 3 5 0 11   2129.50     2126  
3   Nika Leopoldova    Jun   8 3 4 1 10   2126.88     2212  
4   Heike Verheul MIF 2019   Jun   8 2 6 0 10   2092.88     2128  
5   Sabina Kovalevskaja    Jun   8 4 2 2 10   2049.62     2152  
6   Arleta Flisikowska MFF 2000   Jun   8 4 1 3 9   2087.62     2081  
7   Ayyyna Sobakina MFF 2141   Jun   8 2 5 1 9   2083.00     2225  
8   Aygul Idrisova MFF 2168   Jun   8 3 3 2 9   2063.50     2230  
9   Elena Cesnokova    Jun   8 3 3 2 9   1969.25     2085  
10   Lotte Aleven  1886   Jun   8 2 4 2 8   2133.75     1936  
11   Olga Gubarieva    Jun   8 2 4 2 8   2091.50     2015  
12   Denise van Dam  1953   Jun   8 3 2 3 8   2063.75     1951  
13   Laura Timmerman  1942   Jun   8 3 2 3 8   2024.00     2049  
14   Nandintsetseg Batdelger    Jun   8 2 4 2 8   2004.00     2170  
15   Paulina Romanczuk    Jun   8 1 5 2 7   2036.00     2078  
16   Enkhtsetseg Tsagaantsooj    Jun   8 2 2 4 6   2051.25     1902  
17   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   8 2 2 4 6   2030.12     2019  
18   Karina Latysovic    Jun   8 2 2 4 6   2009.25     1912  
19   Anneli Trees    Jun   8 1 3 4 5   2048.12     1938  
20   Dora Kollner    Jun   8 0 1 7 1   2002.38     1898  
Hanqing ZhaoAnastasia BaryshavaNika Leopoldova
Heike VerheulSabina KovalevskajaArleta Flisikowska
Ayyyna SobakinaAygul IdrisovaElena Cesnokova
Lotte AlevenOlga GubarievaDenise van Dam
Laura TimmermanNandintsetseg BatdelgerPaulina Romanczuk
Enkhtsetseg TsagaantsoojPatrycja ChrzaszczKarina Latysovic
Anneli TreesDora Kollner
 Ronde 8 
 vr 21-12-2012  Patrycja Chrzaszcz (1900) - Anneli Trees  2-0Partij
 Karina Latysovic  - Denise van Dam (1953) 0-2Partij
 Laura Timmerman (1942) - Enkhtsetseg Tsagaantsooj  2-0Partij
 Nandintsetseg Batdelger  - Dora Kollner  2-0Partij
 Paulina Romanczuk  - Olga Gubarieva  1-1Partij
 Lotte Aleven (1886) - Elena Cesnokova  0-2Partij
 Heike Verheul (2019) - Arleta Flisikowska (2000) 1-1Partij
 Aygul Idrisova (2168) - Nika Leopoldova  1-1Partij
 Anastasia Baryshava  - Ayyyna Sobakina (2141) 1-1Partij
 Hanqing Zhao (2014) - Sabina Kovalevskaja  1-1Partij