HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Bielawa 2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer    Mededeling    KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Thijs van den Broek MF 2153   Jun   9 5 3 1 13   2085.89     2153  
2   Anton Permyakov  2191   Jun   9 5 3 1 13   2077.33     2191  
3   Anri Plaksij  2095   Jun   9 3 6 0 12   2068.67     2095  
4   Kevin Machtelinck MF 2201   Jun   9 4 4 1 12   2064.44     2201  
5   Aleksei Kunitsa  2089   Jun   9 4 3 2 11   2100.44     2089  
6   Vasyl Pikiniar  2062   Jun   9 4 3 2 11   2055.89     2062  
7   Jens Dekimpe  2041   Jun   9 2 7 0 11   2031.56     2041  
8   Anthon Hanssens  2108   Jun   9 4 3 2 11   2018.67     2108  
9   Marcin Dernoga  1939   Jun   9 3 4 2 10   2050.89     1939  
10   Andrej Filimonov MF 2141   Jun   9 2 6 1 10   1994.67     2141  
11   Damian Derlatka  1985   Jun   9 1 7 1 9   2087.00     1985  
12   Artur Tunkevic  2035   Jun   9 2 5 2 9   2065.00     2035  
13   Hendrik Tamm  2010   Jun   9 2 5 2 9   2064.56     2010  
14   Bert Aalberts  2136   Jun   9 2 5 2 9   2053.22     2136  
15   Jitse Slump  2074   Jun   9 3 3 3 9   2038.22     2074  
16   Zaynal Rashidli  1942   Jun   9 1 7 1 9   2038.00     1942  
17   Oskar Budis MF 2148   Jun   9 2 5 2 9   2036.78     2148  
18   Hugo David    Jun   9 2 5 2 9   1986.56     2015  
19   Bert Deneef  1876   Jun   9 3 2 4 8   2029.67     1876  
20   Sergei Jakovlev    Jun   9 2 4 3 8   1995.44     1947  
21   Wojciech Wolczak    Jun   9 3 2 4 8   1948.44     1939  
22   Danylo Gristachenko  1954   Jun   9 0 7 2 7   2032.22     1954  
23   Krzysztof Kortas  1970   Jun   9 2 3 4 7   2012.44     1970  
24   Nikita Semendjajevs    Jun   9 1 5 3 7   1971.22     1947  
25   Gennaro Bruno  1946   Jun   9 2 3 4 7   1957.67     1946  
26   Luc Champion  1900   Jun   9 1 4 4 6   1972.89     1900  
27   Valdis Vizulis    Jun   9 1 2 6 4   1956.00     1947  
28   Youyu Hu    Jun   9 0 4 5 4   1950.22     1953  
 Ronde 9 
 di 06-08-2013  Anton Permyakov (2191) - Thijs van den Broek (2153) 2-0Partij  
 Jens Dekimpe (2041) - Kevin Machtelinck (2201) 1-1
 Anri Plaksij (2095) - Anthon Hanssens (2108) 1-1
 Bert Aalberts (2136) - Vasyl Pikiniar (2062) 0-2
 Aleksei Kunitsa (2089) - Damian Derlatka (1985) 2-0
 Oskar Budis (2148) - Hendrik Tamm (2010) 1-1
 Zaynal Rashidli (1942) - Artur Tunkevic (2035) 1-1
 Marcin Dernoga (1939) - Sergei Jakovlev  2-0
 Krzysztof Kortas (1970) - Andrej Filimonov (2141) 0-2
 Jitse Slump (2074) - Danylo Gristachenko (1954) 2-0
 Wojciech Wolczak  - Gennaro Bruno (1946) 2-0
 Valdis Vizulis  - Hugo David  0-2
 Luc Champion (1900) - Nikita Semendjajevs  1-1
 Youyu Hu  - Bert Deneef (1876) 0-2