HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn  2013

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Anri Plaksij MF 2113 Jun   9 5 4 0 14   2081.78     2113  
2   Aleksei Kunitsa  2118 Jun   9 4 5 0 13   2122.33     2118  
3   Lucas Oliveira Massola  Jun   9 4 4 1 12   2149.78     1906  
4   Kevin Machtelinck MF 2234 Jun   9 3 6 0 12   2087.89     2234  
5   Martijn van IJzendoorn MI 2316 Jun   9 3 6 0 12   2072.56     2316  
6   Konstantsin Nord  2073 Jun   9 3 5 1 11   2142.89     2073  
7   Uladzislau Valjuk  2089 Jun   9 3 5 1 11   2098.67     2089  
8   Wei Zhou MF 2159 Jun   9 4 3 2 11   2038.11     2159  
9   Jonas Puksta  2070 Jun   9 1 8 0 10   2121.22     2070  
10   Jitse Slump  2082 Jun   9 2 6 1 10   2111.00     2082  
11   Wenlong Gao  2137 Jun   9 3 4 2 10   2027.11     2137  
12   Andrej Filimonov MF 2131 Jun   9 3 4 2 10   2006.56     2131  
13   Vasyl Pikiniar  2122 Jun   9 3 4 2 10   2004.44     2122  
14   Niaaz Salarbaks  2071 Jun   9 3 4 2 10   2000.78     2071  
15   Thijs van den Broek MI 2170 Jun   9 2 6 1 10   1998.89     2170  
16   Matheus Pereira Santos  Jun   9 3 3 3 9   2160.00     1904  
17   Otgonbileg Tserenbyamba  2046 Jun   9 3 3 3 9   2074.67     2046  
18   Anton Permyakov MF 2204 Jun   9 1 7 1 9   2060.00     2204  
19   Munkhijn Baatarsukh  1957 Jun   9 3 3 3 9   2058.33     1957  
20   Jan Groenendijk MF 2222 Jun   9 2 5 2 9   2036.00     2222  
21   Sergei Jakovlev  Jun   9 1 7 1 9   2031.11     2100  
22   Valdis Vizulis  1900 Jun   9 2 5 2 9   2000.56     1900  
23   Hugo David  1937 Jun   9 2 5 2 9   1970.33     1937  
24   Ilmars Stolcers  Jun   9 3 3 3 9   1932.78     2100  
25   Krzysztof Kortas  1956 Jun   9 3 2 4 8   2043.44     1956  
26   Santosh Bhagwandas  Jun   9 3 2 4 8   2013.44     1902  
27   Sidgi Samanduyev  1958 Jun   9 2 4 3 8   2012.89     1958  
28   Marcin Dernoga  1959 Jun   9 3 2 4 8   1973.78     1959  
29   Brice Taillandier  1900 Jun   9 3 2 4 8   1961.89     1900  
30   Aleksandrs Zajanckovskis  1918 Jun   9 3 1 5 7   2011.78     1918  
31   Francois Paul  Jun   9 2 3 4 7   1986.78     1898  
32   Marta Stangret  1899 Jun   9 1 5 3 7   1965.00     1899  
33   Gennaro Bruno  1924 Jun   9 2 2 5 6   1976.33     1924  
34   Arwien Bhagwandas  Jun   9 1 4 4 6   1960.78     1903  
35   Thomas Perbost  Jun   9 1 2 6 4   1951.67     1901  
36   Jonathan Soulier  Jun   9 0 0 9 0   1930.44     1897  
 Ronde 9 
 vr 27-12-2013  Thomas Perbost  - Brice Taillandier (1900) 0-2Partij
 Gennaro Bruno (1924) - Valdis Vizulis (1900) 0-2Partij
 Munkhijn Baatarsukh (1957) - Aleksandrs Zajanckovskis (1918) 2-0Partij
 Hugo David (1937) - Francois Paul  2-0Partij
 Sidgi Samanduyev (1958) - Andrej Filimonov (2131) 0-2Partij
 Thijs van den Broek (2170) - Marcin Dernoga (1959) 2-0Partij
 Sergei Jakovlev  - Anton Permyakov (2204) 1-1Partij
 Otgonbileg Tserenbyamba (2046) - Jan Groenendijk (2222) 1-1Partij
 Uladzislau Valjuk (2089) - Matheus Pereira Santos  2-0Partij
 Konstantsin Nord (2073) - Kevin Machtelinck (2234) 1-1Partij
 Aleksei Kunitsa (2118) - Wenlong Gao (2137) 2-0Partij
 Vasyl Pikiniar (2122) - Niaaz Salarbaks (2071) 1-1Partij
 Lucas Oliveira Massola  - Anri Plaksij (2113) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2316) - Wei Zhou (2159) 1-1Partij
 Arwien Bhagwandas  - Marta Stangret (1899) 1-1
 Santosh Bhagwandas  - Jonathan Soulier  2-0
 Ilmars Stolcers  - Krzysztof Kortas (1956) 2-0
 Jitse Slump (2082) - Jonas Puksta (2070) 1-1