HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Nurguyana Azarova    Jun   2 2 0 0 4 0 2
  Ayyyna Sobakina MIF 2163   Jun   2 2 0 0 4 0 2
3   Hanqing Zhao MIF 2014   Jun   2 2 0 0 4 0 2
4   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1962   Jun   2 1 1 0 3 0 2
5   Ganna Dmytrenko    Jun   2 1 1 0 3 0 2
6   Vera Khvashchynskaya    Jun   2 1 1 0 3 0 2
7   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Marija Koleda    Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Elena Cesnokova    Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Anastasia Baryshava    Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Joanna Sild    Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Arleta Flisikowska MFF 2001   Jun   2 0 2 0 2 0 3
  Aygul Idrisova MIF 2164   Jun   2 1 0 1 2 0 2
  Agnieszka Szymanska  1949   Jun   2 1 0 1 2 0 2
15   Karina Latysovic    Jun   2 0 1 1 1 0 4
  Marta Stangret  1899   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Jun   2 0 1 1 1 0 3
18   Denise van Dam  1986   Jun   2 0 0 2 0 0 4
  Aliaksandra Spirina    Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Stella van Buuren  1900   Jun   2 0 0 2 0 0 2
Nurguyana AzarovaAyyyna SobakinaHanqing Zhao
Aianika Kolodeznikova-KychkinaGanna DmytrenkoVera Khvashchynskaya
Patrycja ChrzaszczMarija KoledaElena Cesnokova
Anastasia BaryshavaJoanna SildArleta Flisikowska
Aygul IdrisovaAgnieszka SzymanskaKarina Latysovic
Marta StangretNyamjargal MunkhbaatarDenise van Dam
Aliaksandra SpirinaStella van Buuren
 Ronde 2 
 di 24-12-2013  Aygul Idrisova (2164) - Stella van Buuren (1900) 2-0
 Denise van Dam (1986) - Agnieszka Szymanska (1949) 0-2
 Patrycja Chrzaszcz (1900) - Aliaksandra Spirina  2-0
 Vera Khvashchynskaya  - Marta Stangret (1899) 2-0
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1962) - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 2-0
 Marija Koleda  - Ayyyna Sobakina (2163) 0-2
 Karina Latysovic  - Joanna Sild  1-1
 Elena Cesnokova  - Hanqing Zhao (2014) 0-2
 Anastasia Baryshava  - Nurguyana Azarova  0-2
 Ganna Dmytrenko  - Arleta Flisikowska (2001) 1-1