HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ayyyna Sobakina MIF 2163   Jun   3 2 1 0 5 4 9
2   Hanqing Zhao MIF 2014   Jun   3 2 1 0 5 4 8
3   Nurguyana Azarova    Jun   3 2 1 0 5 2 7
4   Marija Koleda    Jun   3 2 0 1 4 4 9
5   Vera Khvashchynskaya    Jun   3 1 2 0 4 3 7
6   Ganna Dmytrenko    Jun   3 1 2 0 4 2 7
7   Elena Cesnokova    Jun   3 2 0 1 4 2 7
  Aygul Idrisova MIF 2164   Jun   3 2 0 1 4 2 6
9   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1962   Jun   3 1 2 0 4 2 6
10   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   3 1 1 1 3 3 8
  Joanna Sild    Jun   3 0 3 0 3 3 7
12   Marta Stangret  1899   Jun   3 1 1 1 3 2 6
13   Anastasia Baryshava    Jun   3 1 0 2 2 4 9
  Arleta Flisikowska MFF 2001   Jun   3 0 2 1 2 4 8
15   Karina Latysovic    Jun   3 0 2 1 2 3 8
  Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Jun   3 0 2 1 2 3 7
  Aliaksandra Spirina    Jun   3 1 0 2 2 3 7
18   Agnieszka Szymanska  1949   Jun   3 1 0 2 2 2 6
19   Stella van Buuren  1900   Jun   3 0 0 3 0 4 8
20   Denise van Dam  1986   Jun   3 0 0 3 0 2 7
Ayyyna SobakinaHanqing ZhaoNurguyana Azarova
Marija KoledaVera KhvashchynskayaGanna Dmytrenko
Elena CesnokovaAygul IdrisovaAianika Kolodeznikova-Kychkina
Patrycja ChrzaszczJoanna SildMarta Stangret
Anastasia BaryshavaArleta FlisikowskaKarina Latysovic
Nyamjargal MunkhbaatarAliaksandra SpirinaAgnieszka Szymanska
Stella van BuurenDenise van Dam
 Ronde 3 
 di 24-12-2013  Aliaksandra Spirina  - Denise van Dam (1986) 2-0
 Elena Cesnokova  - Anastasia Baryshava  2-0
 Agnieszka Szymanska (1949) - Marija Koleda  0-2
 Joanna Sild  - Patrycja Chrzaszcz (1900) 1-1
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Karina Latysovic  1-1
 Stella van Buuren (1900) - Marta Stangret (1899) 0-2
 Arleta Flisikowska (2001) - Aygul Idrisova (2164) 0-2
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1962) - Vera Khvashchynskaya  1-1
 Hanqing Zhao (2014) - Ganna Dmytrenko  1-1
 Ayyyna Sobakina (2163) - Nurguyana Azarova  1-1