HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Hanqing Zhao MIF 2014   Jun   4 3 1 0 7 10 16
2   Ganna Dmytrenko    Jun   4 2 2 0 6 8 15
3   Aygul Idrisova MIF 2164   Jun   4 3 0 1 6 8 13
4   Ayyyna Sobakina MIF 2163   Jun   4 2 1 1 5 9 16
  Vera Khvashchynskaya    Jun   4 1 3 0 5 9 14
6   Elena Cesnokova    Jun   4 2 1 1 5 8 15
  Nurguyana Azarova    Jun   4 2 1 1 5 8 14
  Joanna Sild    Jun   4 1 3 0 5 8 13
9   Arleta Flisikowska MFF 2001   Jun   4 1 2 1 4 10 16
  Marija Koleda    Jun   4 2 0 2 4 10 16
11   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   4 1 2 1 4 9 16
12   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1962   Jun   4 1 2 1 4 9 15
13   Marta Stangret  1899   Jun   4 1 2 1 4 7 12
14   Anastasia Baryshava    Jun   4 1 1 2 3 8 13
  Karina Latysovic    Jun   4 0 3 1 3 8 13
16   Aliaksandra Spirina    Jun   4 1 1 2 3 7 13
  Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Jun   4 0 3 1 3 7 11
18   Stella van Buuren  1900   Jun   4 1 0 3 2 9 15
19   Agnieszka Szymanska  1949   Jun   4 1 0 3 2 7 11
20   Denise van Dam  1986   Jun   4 0 0 4 0 5 10
Hanqing ZhaoGanna DmytrenkoAygul Idrisova
Ayyyna SobakinaVera KhvashchynskayaElena Cesnokova
Nurguyana AzarovaJoanna SildArleta Flisikowska
Marija KoledaPatrycja ChrzaszczAianika Kolodeznikova-Kychkina
Marta StangretAnastasia BaryshavaKarina Latysovic
Aliaksandra SpirinaNyamjargal MunkhbaatarStella van Buuren
Agnieszka SzymanskaDenise van Dam
 Ronde 4 
 di 24-12-2013  Denise van Dam (1986) - Stella van Buuren (1900) 0-2
 Karina Latysovic  - Aliaksandra Spirina  1-1
 Anastasia Baryshava  - Nyamjargal Munkhbaatar (1911) 1-1
 Agnieszka Szymanska (1949) - Arleta Flisikowska (2001) 0-2
 Marta Stangret (1899) - Patrycja Chrzaszcz (1900) 1-1
 Ganna Dmytrenko  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1962) 2-0
 Vera Khvashchynskaya  - Elena Cesnokova  1-1
 Marija Koleda  - Joanna Sild  0-2
 Nurguyana Azarova  - Aygul Idrisova (2164) 0-2
 Ayyyna Sobakina (2163) - Hanqing Zhao (2014) 0-2