HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ganna Dmytrenko    Jun   7 4 3 0 11 38 48
2   Hanqing Zhao MIF 2014   Jun   7 4 2 1 10 41 52
3   Nurguyana Azarova    Jun   7 3 3 1 9 40 51
4   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Jun   7 3 3 1 9 36 46
5   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1962   Jun   7 2 4 1 8 40 51
6   Aygul Idrisova MIF 2164   Jun   7 3 2 2 8 40 50
7   Arleta Flisikowska MFF 2001   Jun   7 2 4 1 8 39 50
8   Elena Cesnokova    Jun   7 2 4 1 8 37 47
  Vera Khvashchynskaya    Jun   7 2 4 1 8 37 46
10   Ayyyna Sobakina MIF 2163   Jun   7 3 1 3 7 38 49
11   Marta Stangret  1899   Jun   7 2 3 2 7 34 43
12   Karina Latysovic    Jun   7 1 5 1 7 33 42
  Anastasia Baryshava    Jun   7 3 1 3 7 33 42
  Marija Koleda    Jun   7 3 1 3 7 33 41
15   Joanna Sild    Jun   7 1 4 2 6 37 48
16   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   7 1 4 2 6 32 42
17   Aliaksandra Spirina    Jun   7 2 1 4 5 35 46
18   Agnieszka Szymanska  1949   Jun   7 2 1 4 5 30 38
19   Stella van Buuren  1900   Jun   7 1 1 5 3 33 41
20   Denise van Dam  1986   Jun   7 0 1 6 1 31 38
Ganna DmytrenkoHanqing ZhaoNurguyana Azarova
Nyamjargal MunkhbaatarAianika Kolodeznikova-KychkinaAygul Idrisova
Arleta FlisikowskaElena CesnokovaVera Khvashchynskaya
Ayyyna SobakinaMarta StangretKarina Latysovic
Anastasia BaryshavaMarija KoledaJoanna Sild
Patrycja ChrzaszczAliaksandra SpirinaAgnieszka Szymanska
Stella van BuurenDenise van Dam
 Ronde 7 
 di 24-12-2013  Joanna Sild  - Anastasia Baryshava  0-2
 Ayyyna Sobakina (2163) - Stella van Buuren (1900) 2-0
 Agnieszka Szymanska (1949) - Patrycja Chrzaszcz (1900) 1-1
 Denise van Dam (1986) - Marija Koleda  0-2
 Aliaksandra Spirina  - Marta Stangret (1899) 0-2
 Arleta Flisikowska (2001) - Vera Khvashchynskaya  1-1
 Aygul Idrisova (2164) - Elena Cesnokova  1-1
 Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1962) - Karina Latysovic  1-1
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Hanqing Zhao (2014) 2-0
 Nurguyana Azarova  - Ganna Dmytrenko  1-1