HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Girls Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Ganna Dmytrenko    Jun   8 5 3 0 13 54 65
2   Hanqing Zhao MIF 2014   Jun   8 4 3 1 11 55 68
3   Nurguyana Azarova    Jun   8 4 3 1 11 53 66
4   Aygul Idrisova MIF 2164   Jun   8 4 2 2 10 53 64
5   Aianika Kolodeznikova-Kychkina  1962   Jun   8 3 4 1 10 52 65
6   Arleta Flisikowska MFF 2001   Jun   8 2 5 1 9 54 67
7   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1911   Jun   8 3 3 2 9 53 66
8   Marta Stangret  1899   Jun   8 3 3 2 9 43 53
9   Elena Cesnokova    Jun   8 2 4 2 8 53 64
  Vera Khvashchynskaya    Jun   8 2 4 2 8 53 64
11   Ayyyna Sobakina MIF 2163   Jun   8 3 2 3 8 50 63
12   Anastasia Baryshava    Jun   8 3 2 3 8 44 55
13   Marija Koleda    Jun   8 3 1 4 7 49 59
14   Karina Latysovic    Jun   8 1 5 2 7 47 58
15   Joanna Sild    Jun   8 1 5 2 7 44 57
16   Aliaksandra Spirina    Jun   8 2 2 4 6 42 55
17   Patrycja Chrzaszcz  1900   Jun   8 1 4 3 6 41 52
18   Agnieszka Szymanska  1949   Jun   8 2 2 4 6 39 48
19   Stella van Buuren  1900   Jun   8 1 2 5 4 43 53
20   Denise van Dam  1986   Jun   8 1 1 6 3 40 48
Ganna DmytrenkoHanqing ZhaoNurguyana Azarova
Aygul IdrisovaAianika Kolodeznikova-KychkinaArleta Flisikowska
Nyamjargal MunkhbaatarMarta StangretElena Cesnokova
Vera KhvashchynskayaAyyyna SobakinaAnastasia Baryshava
Marija KoledaKarina LatysovicJoanna Sild
Aliaksandra SpirinaPatrycja ChrzaszczAgnieszka Szymanska
Stella van BuurenDenise van Dam
 Ronde 8 
 di 24-12-2013  Stella van Buuren (1900) - Aliaksandra Spirina  1-1
 Patrycja Chrzaszcz (1900) - Denise van Dam (1986) 0-2
 Agnieszka Szymanska (1949) - Joanna Sild  1-1
 Vera Khvashchynskaya  - Aygul Idrisova (2164) 0-2
 Anastasia Baryshava  - Ayyyna Sobakina (2163) 1-1
 Marta Stangret (1899) - Karina Latysovic  2-0
 Hanqing Zhao (2014) - Arleta Flisikowska (2001) 1-1
 Elena Cesnokova  - Nurguyana Azarova  0-2
 Marija Koleda  - Aianika Kolodeznikova-Kychkina (1962) 0-2
 Nyamjargal Munkhbaatar (1911) - Ganna Dmytrenko  0-2