HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Jan Groenendijk MF 1339   Jun   9 8 0 1 16 76 91
2   Martijn van IJzendoorn MI 1419   Jun   9 6 3 0 15 76 92
3   Kevin Machtelinck MF 1311   Jun   9 6 1 2 13 74 90
4   Jonas Puksta    Jun   9 3 6 0 12 73 88
5   Uladzislau Valjuk    Jun   9 5 2 2 12 67 83
6   Thijs van den Broek MI 1286   Jun   9 4 3 2 11 76 92
7   Andrej Filimonov MF   Jun   9 3 5 1 11 71 86
8   Wei Zhou MF   Jun   9 4 3 2 11 70 83
9   Anri Plaksij MF   Jun   9 4 3 2 11 69 81
10   Jitse Slump  1248   Jun   9 4 3 2 11 67 83
11   Niaaz Salarbaks    Jun   9 4 2 3 10 75 91
  Aleksei Kunitsa    Jun   9 3 4 2 10 75 90
13   Wenlong Gao    Jun   9 4 2 3 10 66 82
14   Munkhijn Baatarsukh    Jun   9 4 2 3 10 64 77
15   Vasyl Pikiniar    Jun   9 3 3 3 9 71 82
16   Anton Permyakov MF   Jun   9 4 1 4 9 69 85
17   Otgonbileg Tserenbyamba    Jun   9 4 1 4 9 68 81
18   Konstantsin Nord    Jun   9 4 1 4 9 63 75
19   Marcin Dernoga    Jun   9 4 1 4 9 61 77
  Ilmars Stolcers    Jun   9 4 1 4 9 61 72
21   Lucas Oliveira Massola    Jun   9 4 1 4 9 57 68
22   Matheus Pereira Santos    Jun   9 2 4 3 8 63 75
23   Santosh Bhagwandas    Jun   9 4 0 5 8 56 71
24   Krzysztof Kortas    Jun   9 3 1 5 7 63 76
25   Aleksandrs Zajanckovskis    Jun   9 2 3 4 7 59 71
26   Arwien Bhagwandas    Jun   9 2 3 4 7 57 68
27   Hugo David    Jun   9 2 3 4 7 55 65
28   Sergei Jakovlev    Jun   9 3 1 5 7 54 66
29   Brice Taillandier    Jun   9 2 3 4 7 49 60
30   Valdis Vizulis    Jun   9 3 1 5 7 48 61
31   Gennaro Bruno    Jun   9 2 3 4 7 43 54
32   Sidgi Samanduyev    Jun   9 2 2 5 6 58 68
33   Jonathan Soulier    Jun   9 1 0 8 2 52 63
34   Dummy    Jun   9 0 0 9 0 53 62
 Ronde 9 
 di 24-12-2013  Jonathan Soulier  - Sergei Jakovlev  0-2
 Gennaro Bruno  - Sidgi Samanduyev  1-1
 Aleksandrs Zajanckovskis  - Marcin Dernoga  0-2
 Hugo David  - Arwien Bhagwandas  1-1
 Lucas Oliveira Massola  - Krzysztof Kortas  2-0
 Matheus Pereira Santos  - Ilmars Stolcers  0-2
 Munkhijn Baatarsukh  - Valdis Vizulis  2-0
 Wenlong Gao  - Santosh Bhagwandas  2-0
 Vasyl Pikiniar  - Anri Plaksij  0-2
 Anton Permyakov  - Jitse Slump (1248) 0-2
 Wei Zhou  - Konstantsin Nord  2-0
 Andrej Filimonov  - Otgonbileg Tserenbyamba  2-0
 Uladzislau Valjuk  - Aleksei Kunitsa  2-0
 Jan Groenendijk (1339) - Thijs van den Broek (1286) 2-0
 Niaaz Salarbaks  - Kevin Machtelinck (1311) 0-2
 Jonas Puksta  - Martijn van IJzendoorn (1419) 1-1