HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   Programma:    2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Niaaz Salarbaks  2071   Jun   1 1 0 0 2 0 0
3   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   1 1 0 0 2 0 0
4   Jitse Slump  2082   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Anri Plaksij MF 2113   Jun   1 1 0 0 2 0 0
6   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   1 1 0 0 2 0 0
7   Aleksei Kunitsa  2118   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Jonas Puksta  2070   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Thijs van den Broek MI 2170   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Lucas Oliveira Massola    Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Vasyl Pikiniar  2122   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Konstantsin Nord  2073   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Uladzislau Valjuk  2089   Jun   1 1 0 0 2 0 0
  Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   1 1 0 0 2 0 0
15   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   1 1 0 0 2 0 0
16   Gennaro Bruno  1924   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Andrej Filimonov MF 2131   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Arwien Bhagwandas    Jun   1 0 1 0 1 -1 0
  Wei Zhou MF 2159   Jun   1 0 1 0 1 -1 0
20   Jonathan Soulier    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Santosh Bhagwandas    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Valdis Vizulis  1900   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Matheus Pereira Santos    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Marcin Dernoga  1959   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Ilmars Stolcers    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Sergei Jakovlev    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Brice Taillandier  1900   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Hugo David  1937   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Krzysztof Kortas  1956   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Dummy    Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Anton Permyakov MF 2204   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
  Wenlong Gao  2137   Jun   1 0 0 1 0 -2 0
 Ronde 1 
 di 24-12-2013  Kevin Machtelinck (2234) - Valdis Vizulis (1900) 2-0
 Wenlong Gao (2137) - Vasyl Pikiniar (2122) 0-2
 Niaaz Salarbaks (2071) - Sergei Jakovlev  2-0
 Hugo David (1937) - Aleksei Kunitsa (2118) 0-2
 Matheus Pereira Santos  - Sidgi Samanduyev (1958) 0-2
 Santosh Bhagwandas  - Martijn van IJzendoorn (2316) 0-2
 Anri Plaksij (2113) - Jonathan Soulier  2-0
 Brice Taillandier (1900) - Konstantsin Nord (2073) 0-2
 Wei Zhou (2159) - Andrej Filimonov (2131) 1-1
 Krzysztof Kortas (1956) - Jonas Puksta (2070) 0-2
 Marcin Dernoga (1959) - Jan Groenendijk (2222) 0-2
 Jitse Slump (2082) - Ilmars Stolcers  2-0
 Uladzislau Valjuk (2089) - Aleksandrs Zajanckovskis (1918) 2-0
 Arwien Bhagwandas  - Gennaro Bruno (1924) 1-1
 Anton Permyakov (2204) - Lucas Oliveira Massola  0-2
 Munkhijn Baatarsukh (1957) - Thijs van den Broek (2170) 0-2