HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   Programma:    3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Konstantsin Nord  2073   Jun   2 2 0 0 4 0 2
  Niaaz Salarbaks  2071   Jun   2 2 0 0 4 0 2
3   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   2 2 0 0 4 0 2
4   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   2 2 0 0 4 0 2
5   Wei Zhou MF 2159   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Vasyl Pikiniar  2122   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Thijs van den Broek MI 2170   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Anri Plaksij MF 2113   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Andrej Filimonov MF 2131   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Jitse Slump  2082   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Aleksei Kunitsa  2118   Jun   2 1 1 0 3 0 3
  Jonas Puksta  2070   Jun   2 1 1 0 3 0 3
13   Marcin Dernoga  1959   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Sidgi Samanduyev  1958   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   2 1 0 1 2 0 4
16   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   2 1 0 1 2 0 4
17   Uladzislau Valjuk  2089   Jun   2 1 0 1 2 0 4
  Krzysztof Kortas  1956   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Lucas Oliveira Massola    Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Wenlong Gao  2137   Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Ilmars Stolcers    Jun   2 1 0 1 2 0 3
  Anton Permyakov MF 2204   Jun   2 1 0 1 2 0 2
  Matheus Pereira Santos    Jun   2 1 0 1 2 0 2
25   Brice Taillandier  1900   Jun   2 0 1 1 1 0 4
  Sergei Jakovlev    Jun   2 0 1 1 1 0 4
  Gennaro Bruno  1924   Jun   2 0 1 1 1 0 3
  Arwien Bhagwandas    Jun   2 0 1 1 1 0 2
29   Santosh Bhagwandas    Jun   2 0 0 2 0 0 4
  Hugo David  1937   Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Jonathan Soulier    Jun   2 0 0 2 0 0 3
  Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Dummy    Jun   2 0 0 2 0 0 2
  Valdis Vizulis  1900   Jun   2 0 0 2 0 0 2
 Ronde 2 
 di 24-12-2013  Hugo David (1937) - Wenlong Gao (2137) 0-2
 Santosh Bhagwandas  - Matheus Pereira Santos  0-2
 Sergei Jakovlev  - Brice Taillandier (1900) 1-1
 Valdis Vizulis (1900) - Krzysztof Kortas (1956) 0-2
 Jonathan Soulier  - Munkhijn Baatarsukh (1957) 0-2
 Aleksandrs Zajanckovskis (1918) - Anton Permyakov (2204) 0-2
 Gennaro Bruno (1924) - Andrej Filimonov (2131) 0-2
 Ilmars Stolcers  - Arwien Bhagwandas  2-0
 Vasyl Pikiniar (2122) - Aleksei Kunitsa (2118) 1-1
 Sidgi Samanduyev (1958) - Niaaz Salarbaks (2071) 0-2
 Jan Groenendijk (2222) - Uladzislau Valjuk (2089) 2-0
 Jonas Puksta (2070) - Anri Plaksij (2113) 1-1
 Konstantsin Nord (2073) - Otgonbileg Tserenbyamba (2046) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2316) - Kevin Machtelinck (2234) 2-0
 Thijs van den Broek (2170) - Jitse Slump (2082) 1-1
 Lucas Oliveira Massola  - Wei Zhou (2159) 0-2