HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   3 3 0 0 6 3 7
2   Niaaz Salarbaks  2071   Jun   3 3 0 0 6 3 7
3   Aleksei Kunitsa  2118   Jun   3 2 1 0 5 3 7
4   Vasyl Pikiniar  2122   Jun   3 1 2 0 4 4 9
  Jonas Puksta  2070   Jun   3 1 2 0 4 4 8
  Andrej Filimonov MF 2131   Jun   3 1 2 0 4 4 8
  Wei Zhou MF 2159   Jun   3 1 2 0 4 4 8
  Anri Plaksij MF 2113   Jun   3 1 2 0 4 4 8
9   Konstantsin Nord  2073   Jun   3 2 0 1 4 3 9
10   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   3 2 0 1 4 3 9
11   Jitse Slump  2082   Jun   3 1 2 0 4 3 7
12   Wenlong Gao  2137   Jun   3 2 0 1 4 2 6
13   Thijs van den Broek MI 2170   Jun   3 1 1 1 3 4 9
14   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   3 1 1 1 3 3 9
15   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   3 1 1 1 3 3 9
  Krzysztof Kortas  1956   Jun   3 1 1 1 3 3 7
  Marcin Dernoga  1959   Jun   3 1 1 1 3 3 7
  Uladzislau Valjuk  2089   Jun   3 1 1 1 3 3 7
  Lucas Oliveira Massola    Jun   3 1 1 1 3 3 7
  Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   3 1 1 1 3 3 7
  Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   3 1 1 1 3 3 6
  Anton Permyakov MF 2204   Jun   3 1 1 1 3 3 6
  Matheus Pereira Santos    Jun   3 1 1 1 3 3 6
24   Sergei Jakovlev    Jun   3 1 1 1 3 2 8
25   Ilmars Stolcers    Jun   3 1 0 2 2 4 8
26   Santosh Bhagwandas    Jun   3 1 0 2 2 3 9
  Brice Taillandier  1900   Jun   3 0 2 1 2 3 7
  Jonathan Soulier    Jun   3 1 0 2 2 3 7
29   Arwien Bhagwandas    Jun   3 0 2 1 2 2 4
30   Hugo David  1937   Jun   3 0 1 2 1 4 9
31   Gennaro Bruno  1924   Jun   3 0 1 2 1 3 7
  Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   3 0 1 2 1 3 6
33   Valdis Vizulis  1900   Jun   3 0 0 3 0 3 6
  Dummy    Jun   3 0 0 3 0 3 6
 Ronde 3 
 di 24-12-2013  Aleksandrs Zajanckovskis (1918) - Hugo David (1937) 1-1
 Valdis Vizulis (1900) - Santosh Bhagwandas  0-2
 Uladzislau Valjuk (2089) - Munkhijn Baatarsukh (1957) 1-1
 Gennaro Bruno (1924) - Sergei Jakovlev  0-2
 Arwien Bhagwandas  - Brice Taillandier (1900) 1-1
 Kevin Machtelinck (2234) - Otgonbileg Tserenbyamba (2046) 1-1
 Wei Zhou (2159) - Vasyl Pikiniar (2122) 1-1
 Anton Permyakov (2204) - Sidgi Samanduyev (1958) 1-1
 Matheus Pereira Santos  - Lucas Oliveira Massola  1-1
 Wenlong Gao (2137) - Ilmars Stolcers  2-0
 Krzysztof Kortas (1956) - Marcin Dernoga (1959) 1-1
 Andrej Filimonov (2131) - Jonas Puksta (2070) 1-1
 Anri Plaksij (2113) - Jitse Slump (2082) 1-1
 Aleksei Kunitsa (2118) - Thijs van den Broek (2170) 2-0
 Niaaz Salarbaks (2071) - Konstantsin Nord (2073) 2-0
 Jan Groenendijk (2222) - Martijn van IJzendoorn (2316) 0-2