HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   Programma:    5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   4 4 0 0 8 11 17
2   Andrej Filimonov MF 2131   Jun   4 2 2 0 6 10 16
3   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   4 3 0 1 6 9 17
4   Jonas Puksta  2070   Jun   4 2 2 0 6 9 15
  Aleksei Kunitsa  2118   Jun   4 2 2 0 6 9 14
6   Wei Zhou MF 2159   Jun   4 2 2 0 6 8 14
7   Niaaz Salarbaks  2071   Jun   4 3 0 1 6 7 15
8   Krzysztof Kortas  1956   Jun   4 2 1 1 5 8 14
  Marcin Dernoga  1959   Jun   4 2 1 1 5 8 14
  Thijs van den Broek MI 2170   Jun   4 2 1 1 5 8 14
11   Wenlong Gao  2137   Jun   4 2 1 1 5 7 13
12   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   4 2 1 1 5 6 14
13   Anton Permyakov MF 2204   Jun   4 2 1 1 5 6 9
14   Vasyl Pikiniar  2122   Jun   4 1 2 1 4 12 18
15   Konstantsin Nord  2073   Jun   4 2 0 2 4 10 16
  Anri Plaksij MF 2113   Jun   4 1 2 1 4 10 16
17   Jitse Slump  2082   Jun   4 1 2 1 4 9 15
18   Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   4 1 2 1 4 7 12
  Brice Taillandier  1900   Jun   4 1 2 1 4 7 11
20   Matheus Pereira Santos    Jun   4 1 2 1 4 6 10
21   Arwien Bhagwandas    Jun   4 1 2 1 4 5 9
22   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   4 1 1 2 3 10 16
  Lucas Oliveira Massola    Jun   4 1 1 2 3 10 16
24   Uladzislau Valjuk  2089   Jun   4 1 1 2 3 9 15
  Sergei Jakovlev    Jun   4 1 1 2 3 9 15
  Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   4 1 1 2 3 9 14
27   Ilmars Stolcers    Jun   4 1 1 2 3 8 13
28   Hugo David  1937   Jun   4 1 1 2 3 7 13
29   Santosh Bhagwandas    Jun   4 1 0 3 2 8 16
  Jonathan Soulier    Jun   4 1 0 3 2 8 12
31   Valdis Vizulis  1900   Jun   4 1 0 3 2 7 12
32   Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   4 0 2 2 2 6 11
33   Gennaro Bruno  1924   Jun   4 0 1 3 1 7 13
34   Dummy    Jun   4 0 0 4 0 5 10
 Ronde 4 
 di 24-12-2013  Jonathan Soulier  - Brice Taillandier (1900) 0-2
 Santosh Bhagwandas  - Arwien Bhagwandas  0-2
 Hugo David (1937) - Gennaro Bruno (1924) 2-0
 Ilmars Stolcers  - Aleksandrs Zajanckovskis (1918) 1-1
 Kevin Machtelinck (2234) - Uladzislau Valjuk (2089) 2-0
 Munkhijn Baatarsukh (1957) - Matheus Pereira Santos  1-1
 Sergei Jakovlev  - Anton Permyakov (2204) 0-2
 Lucas Oliveira Massola  - Marcin Dernoga (1959) 0-2
 Sidgi Samanduyev (1958) - Krzysztof Kortas (1956) 0-2
 Thijs van den Broek (2170) - Otgonbileg Tserenbyamba (2046) 2-0
 Anri Plaksij (2113) - Wei Zhou (2159) 0-2
 Jitse Slump (2082) - Jan Groenendijk (2222) 0-2
 Konstantsin Nord (2073) - Jonas Puksta (2070) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2122) - Andrej Filimonov (2131) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2316) - Niaaz Salarbaks (2071) 2-0
 Aleksei Kunitsa (2118) - Wenlong Gao (2137) 1-1