HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   Programma:    6   7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   5 5 0 0 10 20 28
2   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   5 4 0 1 8 16 26
3   Aleksei Kunitsa  2118   Jun   5 2 3 0 7 19 26
4   Wei Zhou MF 2159   Jun   5 2 3 0 7 17 24
  Jonas Puksta  2070   Jun   5 2 3 0 7 17 24
6   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   5 3 1 1 7 15 25
7   Niaaz Salarbaks  2071   Jun   5 3 1 1 7 15 25
  Wenlong Gao  2137   Jun   5 3 1 1 7 15 22
  Thijs van den Broek MI 2170   Jun   5 3 1 1 7 15 22
10   Andrej Filimonov MF 2131   Jun   5 2 2 1 6 19 29
11   Jitse Slump  2082   Jun   5 2 2 1 6 18 26
12   Anri Plaksij MF 2113   Jun   5 2 2 1 6 17 24
13   Vasyl Pikiniar  2122   Jun   5 1 3 1 5 20 27
14   Konstantsin Nord  2073   Jun   5 2 1 2 5 17 24
15   Marcin Dernoga  1959   Jun   5 2 1 2 5 15 23
  Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   5 2 1 2 5 15 22
  Krzysztof Kortas  1956   Jun   5 2 1 2 5 15 22
18   Uladzislau Valjuk  2089   Jun   5 2 1 2 5 14 22
19   Ilmars Stolcers    Jun   5 2 1 2 5 13 20
20   Matheus Pereira Santos    Jun   5 1 3 1 5 11 16
21   Anton Permyakov MF 2204   Jun   5 2 1 2 5 9 17
22   Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   5 1 2 2 4 16 23
23   Hugo David  1937   Jun   5 1 2 2 4 15 22
24   Arwien Bhagwandas    Jun   5 1 2 2 4 13 20
25   Santosh Bhagwandas    Jun   5 2 0 3 4 12 22
  Brice Taillandier  1900   Jun   5 1 2 2 4 12 18
27   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   5 1 1 3 3 15 22
  Lucas Oliveira Massola    Jun   5 1 1 3 3 15 22
29   Sergei Jakovlev    Jun   5 1 1 3 3 14 21
  Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   5 0 3 2 3 14 19
31   Valdis Vizulis  1900   Jun   5 1 1 3 3 12 19
32   Gennaro Bruno  1924   Jun   5 1 1 3 3 11 17
33   Jonathan Soulier    Jun   5 1 0 4 2 12 18
34   Dummy    Jun   5 0 0 5 0 11 16
 Ronde 5 
 di 24-12-2013  Jonathan Soulier  - Santosh Bhagwandas  0-2
 Aleksandrs Zajanckovskis (1918) - Valdis Vizulis (1900) 1-1
 Uladzislau Valjuk (2089) - Sergei Jakovlev  2-0
 Munkhijn Baatarsukh (1957) - Anri Plaksij (2113) 0-2
 Otgonbileg Tserenbyamba (2046) - Lucas Oliveira Massola  2-0
 Ilmars Stolcers  - Sidgi Samanduyev (1958) 2-0
 Brice Taillandier (1900) - Jitse Slump (2082) 0-2
 Niaaz Salarbaks (2071) - Aleksei Kunitsa (2118) 1-1
 Arwien Bhagwandas  - Thijs van den Broek (2170) 0-2
 Marcin Dernoga (1959) - Wenlong Gao (2137) 0-2
 Krzysztof Kortas (1956) - Kevin Machtelinck (2234) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2122) - Hugo David (1937) 1-1
 Matheus Pereira Santos  - Konstantsin Nord (2073) 1-1
 Andrej Filimonov (2131) - Martijn van IJzendoorn (2316) 0-2
 Anton Permyakov (2204) - Jan Groenendijk (2222) 0-2
 Jonas Puksta (2070) - Wei Zhou (2159) 1-1