HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   6 5 1 0 11 32 42
2   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   6 5 0 1 10 28 39
3   Aleksei Kunitsa  2118   Jun   6 3 3 0 9 28 36
4   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   6 4 1 1 9 24 35
5   Niaaz Salarbaks  2071   Jun   6 3 2 1 8 27 38
  Thijs van den Broek MI 2170   Jun   6 3 2 1 8 27 38
7   Jonas Puksta  2070   Jun   6 2 4 0 8 25 33
8   Andrej Filimonov MF 2131   Jun   6 2 3 1 7 29 40
9   Wenlong Gao  2137   Jun   6 3 1 2 7 28 38
  Wei Zhou MF 2159   Jun   6 2 3 1 7 28 37
11   Jitse Slump  2082   Jun   6 2 3 1 7 26 36
12   Uladzislau Valjuk  2089   Jun   6 3 1 2 7 25 35
  Vasyl Pikiniar  2122   Jun   6 2 3 1 7 25 34
14   Marcin Dernoga  1959   Jun   6 3 1 2 7 22 32
15   Matheus Pereira Santos    Jun   6 2 3 1 7 21 27
16   Anton Permyakov MF 2204   Jun   6 3 1 2 7 20 30
17   Anri Plaksij MF 2113   Jun   6 2 2 2 6 28 37
18   Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   6 2 2 2 6 24 32
19   Santosh Bhagwandas    Jun   6 3 0 3 6 18 29
20   Krzysztof Kortas  1956   Jun   6 2 1 3 5 27 36
  Konstantsin Nord  2073   Jun   6 2 1 3 5 27 35
22   Lucas Oliveira Massola    Jun   6 2 1 3 5 26 33
23   Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   6 2 1 3 5 25 34
24   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   6 2 1 3 5 24 32
  Ilmars Stolcers    Jun   6 2 1 3 5 24 31
26   Sergei Jakovlev    Jun   6 2 1 3 5 21 29
27   Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   6 1 3 2 5 19 26
28   Hugo David  1937   Jun   6 1 2 3 4 25 34
29   Arwien Bhagwandas    Jun   6 1 2 3 4 21 29
  Brice Taillandier  1900   Jun   6 1 2 3 4 21 28
31   Valdis Vizulis  1900   Jun   6 1 1 4 3 21 30
32   Gennaro Bruno  1924   Jun   6 1 1 4 3 18 25
33   Jonathan Soulier    Jun   6 1 0 5 2 21 27
34   Dummy    Jun   6 0 0 6 0 16 23
 Ronde 6 
 di 24-12-2013  Gennaro Bruno (1924) - Aleksandrs Zajanckovskis (1918) 0-2
 Santosh Bhagwandas  - Hugo David (1937) 2-0
 Sidgi Samanduyev (1958) - Jonathan Soulier  2-0
 Sergei Jakovlev  - Valdis Vizulis (1900) 2-0
 Munkhijn Baatarsukh (1957) - Arwien Bhagwandas  2-0
 Marcin Dernoga (1959) - Ilmars Stolcers  2-0
 Otgonbileg Tserenbyamba (2046) - Uladzislau Valjuk (2089) 0-2
 Konstantsin Nord (2073) - Anton Permyakov (2204) 0-2
 Krzysztof Kortas (1956) - Matheus Pereira Santos  0-2
 Jitse Slump (2082) - Andrej Filimonov (2131) 1-1
 Brice Taillandier (1900) - Vasyl Pikiniar (2122) 0-2
 Jonas Puksta (2070) - Niaaz Salarbaks (2071) 1-1
 Wei Zhou (2159) - Kevin Machtelinck (2234) 0-2
 Jan Groenendijk (2222) - Wenlong Gao (2137) 2-0
 Aleksei Kunitsa (2118) - Anri Plaksij (2113) 2-0
 Thijs van den Broek (2170) - Martijn van IJzendoorn (2316) 1-1