HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   Programma:    8   9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   7 5 2 0 12 46 58
2   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   7 6 0 1 12 41 53
3   Aleksei Kunitsa  2118   Jun   7 3 4 0 10 44 56
4   Niaaz Salarbaks  2071   Jun   7 4 2 1 10 38 50
5   Thijs van den Broek MI 2170   Jun   7 3 3 1 9 41 53
6   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   7 4 1 2 9 41 53
7   Jonas Puksta  2070   Jun   7 2 5 0 9 39 49
8   Vasyl Pikiniar  2122   Jun   7 3 3 1 9 36 46
9   Anton Permyakov MF 2204   Jun   7 4 1 2 9 29 41
10   Wenlong Gao  2137   Jun   7 3 2 2 8 41 53
11   Andrej Filimonov MF 2131   Jun   7 2 4 1 8 40 52
12   Uladzislau Valjuk  2089   Jun   7 3 2 2 8 37 49
13   Anri Plaksij MF 2113   Jun   7 3 2 2 8 36 46
14   Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   7 3 2 2 8 34 43
15   Matheus Pereira Santos    Jun   7 2 4 1 8 33 41
16   Wei Zhou MF 2159   Jun   7 2 3 2 7 43 52
17   Jitse Slump  2082   Jun   7 2 3 2 7 41 53
18   Konstantsin Nord  2073   Jun   7 3 1 3 7 38 48
19   Marcin Dernoga  1959   Jun   7 3 1 3 7 37 49
20   Krzysztof Kortas  1956   Jun   7 3 1 3 7 34 43
  Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   7 3 1 3 7 34 43
22   Ilmars Stolcers    Jun   7 3 1 3 7 29 37
23   Hugo David  1937   Jun   7 2 2 3 6 32 42
24   Santosh Bhagwandas    Jun   7 3 0 4 6 31 43
25   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   7 2 1 4 5 38 48
26   Lucas Oliveira Massola    Jun   7 2 1 4 5 36 45
27   Sergei Jakovlev    Jun   7 2 1 4 5 34 44
  Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   7 1 3 3 5 34 43
29   Brice Taillandier  1900   Jun   7 1 3 3 5 27 36
30   Valdis Vizulis  1900   Jun   7 2 1 4 5 25 34
31   Arwien Bhagwandas    Jun   7 1 2 4 4 33 42
32   Gennaro Bruno  1924   Jun   7 1 2 4 4 25 33
33   Jonathan Soulier    Jun   7 1 0 6 2 29 37
34   Dummy    Jun   7 0 0 7 0 27 34
 Ronde 7 
 di 24-12-2013  Brice Taillandier (1900) - Gennaro Bruno (1924) 1-1
 Valdis Vizulis (1900) - Jonathan Soulier  2-0
 Sergei Jakovlev  - Krzysztof Kortas (1956) 0-2
 Lucas Oliveira Massola  - Ilmars Stolcers  0-2
 Otgonbileg Tserenbyamba (2046) - Sidgi Samanduyev (1958) 2-0
 Arwien Bhagwandas  - Konstantsin Nord (2073) 0-2
 Aleksandrs Zajanckovskis (1918) - Anri Plaksij (2113) 0-2
 Santosh Bhagwandas  - Munkhijn Baatarsukh (1957) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2122) - Jitse Slump (2082) 2-0
 Wenlong Gao (2137) - Uladzislau Valjuk (2089) 1-1
 Anton Permyakov (2204) - Wei Zhou (2159) 2-0
 Jonas Puksta (2070) - Thijs van den Broek (2170) 1-1
 Andrej Filimonov (2131) - Matheus Pereira Santos  1-1
 Martijn van IJzendoorn (2316) - Aleksei Kunitsa (2118) 1-1
 Kevin Machtelinck (2234) - Jan Groenendijk (2222) 0-2
 Niaaz Salarbaks (2071) - Marcin Dernoga (1959) 2-0