HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Mirepoix-Sur-Tarn 2013 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Boys 
 Girls 
 Blitz Girls 
 Blitz Boys 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   Programma:    9
 Alle uitslagen    Foto's   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuWhlWl
1   Martijn van IJzendoorn MI 2316   Jun   8 6 2 0 14 60 74
2   Jan Groenendijk MF 2222   Jun   8 7 0 1 14 57 71
3   Kevin Machtelinck MF 2234   Jun   8 5 1 2 11 57 71
4   Thijs van den Broek MI 2170   Jun   8 4 3 1 11 56 70
  Jonas Puksta  2070   Jun   8 3 5 0 11 56 67
6   Aleksei Kunitsa  2118   Jun   8 3 4 1 10 58 72
7   Niaaz Salarbaks  2071   Jun   8 4 2 2 10 56 70
8   Uladzislau Valjuk  2089   Jun   8 4 2 2 10 51 65
9   Andrej Filimonov MF 2131   Jun   8 2 5 1 9 55 69
10   Wei Zhou MF 2159   Jun   8 3 3 2 9 54 65
11   Jitse Slump  2082   Jun   8 3 3 2 9 52 66
  Anri Plaksij MF 2113   Jun   8 3 3 2 9 52 63
13   Anton Permyakov MF 2204   Jun   8 4 1 3 9 51 65
  Vasyl Pikiniar  2122   Jun   8 3 3 2 9 51 62
15   Otgonbileg Tserenbyamba  2046   Jun   8 4 1 3 9 50 61
16   Konstantsin Nord  2073   Jun   8 4 1 3 9 49 60
17   Wenlong Gao  2137   Jun   8 3 2 3 8 52 66
  Munkhijn Baatarsukh  1957   Jun   8 3 2 3 8 52 63
19   Matheus Pereira Santos    Jun   8 2 4 2 8 48 58
20   Santosh Bhagwandas    Jun   8 4 0 4 8 40 54
21   Marcin Dernoga  1959   Jun   8 3 1 4 7 48 62
22   Krzysztof Kortas  1956   Jun   8 3 1 4 7 47 58
23   Lucas Oliveira Massola    Jun   8 3 1 4 7 45 54
24   Aleksandrs Zajanckovskis  1918   Jun   8 2 3 3 7 44 54
  Ilmars Stolcers    Jun   8 3 1 4 7 44 53
26   Valdis Vizulis  1900   Jun   8 3 1 4 7 35 46
27   Hugo David  1937   Jun   8 2 2 4 6 45 55
28   Arwien Bhagwandas    Jun   8 2 2 4 6 43 54
29   Gennaro Bruno  1924   Jun   8 2 2 4 6 31 40
30   Sidgi Samanduyev  1958   Jun   8 2 1 5 5 47 57
31   Sergei Jakovlev    Jun   8 2 1 5 5 46 56
32   Brice Taillandier  1900   Jun   8 1 3 4 5 43 52
33   Jonathan Soulier    Jun   8 1 0 7 2 39 48
34   Dummy    Jun   8 0 0 8 0 39 48
 Ronde 8 
 di 24-12-2013  Jonathan Soulier  - Gennaro Bruno (1924) 0-2
 Sergei Jakovlev  - Aleksandrs Zajanckovskis (1918) 0-2
 Sidgi Samanduyev (1958) - Lucas Oliveira Massola  0-2
 Valdis Vizulis (1900) - Hugo David (1937) 2-0
 Marcin Dernoga (1959) - Konstantsin Nord (2073) 0-2
 Brice Taillandier (1900) - Santosh Bhagwandas  0-2
 Ilmars Stolcers  - Wei Zhou (2159) 0-2
 Jitse Slump (2082) - Krzysztof Kortas (1956) 2-0
 Uladzislau Valjuk (2089) - Matheus Pereira Santos  2-0
 Anri Plaksij (2113) - Andrej Filimonov (2131) 1-1
 Wenlong Gao (2137) - Otgonbileg Tserenbyamba (2046) 0-2
 Thijs van den Broek (2170) - Vasyl Pikiniar (2122) 2-0
 Jan Groenendijk (2222) - Niaaz Salarbaks (2071) 2-0
 Munkhijn Baatarsukh (1957) - Kevin Machtelinck (2234) 0-2
 Aleksei Kunitsa (2118) - Jonas Puksta (2070) 0-2
 Martijn van IJzendoorn (2316) - Anton Permyakov (2204) 2-0