HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Boys Juniors Pinsk 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Aleksei Kunitsa MF 2160 Jun   9 5 4 0 14   2075.22     2160  
2   Aisen Andreev MF 2200 Jun   9 3 6 0 12   2082.44     2200  
3   Damir Rusaev MF 2106 Jun   9 4 4 1 12   2081.56     2106  
4   Martijn van IJzendoorn MI 2308 Jun   9 4 4 1 12   2072.44     2308  
5   Domantas Norkus  1964 Jun   9 3 5 1 11   2118.00     1964  
6   Artur Tunkevic  2058 Jun   9 3 5 1 11   2096.56     2058  
7   Fiodar Bakach  1996 Jun   9 3 4 2 10   2092.67     1996  
8   Andrej Filimonov MF 2125 Jun   9 3 4 2 10   2055.00     2125  
9   Hendrik Tamm  2008 Jun   9 4 2 3 10   2016.22     2008  
10   Vasyl Pikiniar MF 2126 Jun   9 3 4 2 10   1986.44     2126  
11   Jens Dekimpe  2069 Jun   9 2 6 1 10   1977.67     2069  
12   Mateusz Stanczuk  1964 Jun   9 2 5 2 9   2068.00     1964  
13   Stijn Kindt  1971 Jun   9 2 5 2 9   2059.67     1971  
14   Leons Bersons  1977 Jun   9 2 5 2 9   2034.33     1977  
15   Zaynal Rashidli  1965 Jun   9 1 7 1 9   2032.56     1965  
16   Sergei Jakovlev  1958 Jun   9 0 9 0 9   2019.33     2000  
17   Anri Plaksij MI 2129 Jun   9 2 5 2 9   1987.33     2129  
18   Keita Desmet  2035 Jun   9 2 4 3 8   2108.00     2035  
19   Maksim Dorogan  1956 Jun   9 2 4 3 8   2034.78     1956  
20   Vladislav Kazanskij  Jun   9 2 4 3 8   2021.22     1912  
21   Krzysztof Kortas  1952 Jun   9 2 4 3 8   2012.67     1952  
22   Alessio Scaggiante  2046 Jun   9 2 4 3 8   2010.56     2046  
23   Davids Benderskis  1952 Jun   9 3 2 4 8   1988.67     1952  
24   Rick Hakvoort  2050 Jun   9 2 4 3 8   1986.89     2050  
25   Szymon Morzy  1914 Jun   9 1 5 3 7   1989.22     1914  
26   Pepijn van den Brink  2117 Jun   9 1 5 3 7   1944.89     2117  
27   Valdis Vizulis  1930 Jun   9 1 3 5 5   1976.33     1930  
28   Viktor Linkevich  Jun   9 0 1 8 1   1974.33     1913  
 Ronde 9 
 wo 06-08-2014  Vasyl Pikiniar (2126) - Keita Desmet (2035) 2-0Partij
 Zaynal Rashidli (1965) - Anri Plaksij (2129) 1-1Partij
 Damir Rusaev (2106) - Fiodar Bakach (1996) 2-0Partij
 Artur Tunkevic (2058) - Aisen Andreev (2200) 1-1Partij
 Martijn van IJzendoorn (2308) - Domantas Norkus (1964) 1-1Partij
 Mateusz Stanczuk (1964) - Aleksei Kunitsa (2160) 0-2Partij  
 Leons Bersons (1977) - Viktor Linkevich  2-0
 Valdis Vizulis (1930) - Krzysztof Kortas (1952) 1-1
 Szymon Morzy (1914) - Rick Hakvoort (2050) 1-1
 Pepijn van den Brink (2117) - Davids Benderskis (1952) 0-2
 Sergei Jakovlev (1958) - Stijn Kindt (1971) 1-1
 Alessio Scaggiante (2046) - Hendrik Tamm (2008) 0-2
 Vladislav Kazanskij  - Jens Dekimpe (2069) 0-2
 Maksim Dorogan (1956) - Andrej Filimonov (2125) 0-2