HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   EK Jeugd B19 Sneldammen Pinsk 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Junioren 
 Junioren M 
 Aspiranten 
 Aspiranten M 
 Pupillen 
 Pupillen M 
 Welpen 
 Welpen M 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn van IJzendoorn MI 1433   Jun   9 6 3 0 15   2083.78     2298  
2   Damir Rusaev MF   Jun   9 7 0 2 14   2097.33     2162  
3   Aisen Andreev MF   Jun   9 5 3 1 13   2107.67     2135  
4   Andrej Filimonov MF   Jun   9 6 0 3 12   2080.78     2119  
5   Fiodar Bakach    Jun   9 4 3 2 11   2052.44     2051  
6   Artur Tunkevic    Jun   9 3 4 2 10   2093.33     2084  
7   Maksim Dorogan    Jun   9 4 2 3 10   2087.11     1922  
8   Pepijn van den Brink  1258   Jun   9 3 4 2 10   2066.89     1906  
9   Aleksei Kunitsa MF   Jun   9 3 4 2 10   2062.22     2085  
10   Rick Hakvoort  1240   Jun   9 4 2 3 10   2049.78     2212  
11   Alessio Scaggiante    Jun   9 4 2 3 10   2049.22     2080  
12   Anri Plaksij MI   Jun   9 3 3 3 9   2128.22     2116  
13   Oleg Chepa    Jun   9 3 3 3 9   2035.11     1929  
14   Domantas Norkus    Jun   9 3 3 3 9   2009.22     2020  
15   Krzysztof Kortas    Jun   9 3 2 4 8   2068.78     1941  
16   Mateusz Stanczuk    Jun   9 1 6 2 8   2046.78     1957  
17   Leons Bersons    Jun   9 3 2 4 8   2020.00     1957  
18   Vasyl Pikiniar MF   Jun   9 3 2 4 8   2005.22     2083  
19   Zaynal Rashidli    Jun   9 2 4 3 8   2002.56     1999  
20   Stijn Kindt  1044   Jun   9 2 4 3 8   1998.67     2062  
21   Keita Desmet  1160   Jun   9 1 5 3 7   1982.33     2084  
22   Szymon Morzy    Jun   9 2 2 5 6   2034.56     2005  
23   Sergei Jakovlev    Jun   9 2 2 5 6   2034.22     2000  
24   Hendrik Tamm    Jun   9 1 4 4 6   2008.22     2050  
25   Jens Dekimpe  1119   Jun   9 1 4 4 6   1990.11     2053  
26   Valdis Vizulis    Jun   9 0 3 6 3   2022.44     1907  
 Ronde 9 
 do 07-08-2014  Szymon Morzy  - Hendrik Tamm  0-2
 Jens Dekimpe (1119) - Sergei Jakovlev  0-2
 Valdis Vizulis  - Keita Desmet (1160) 1-1
 Mateusz Stanczuk  - Zaynal Rashidli  1-1
 Pepijn van den Brink (1258) - Leons Bersons  2-0
 Domantas Norkus  - Oleg Chepa  1-1
 Vasyl Pikiniar  - Alessio Scaggiante  0-2
 Artur Tunkevic  - Stijn Kindt (1044) 2-0
 Rick Hakvoort (1240) - Krzysztof Kortas  2-0
 Andrej Filimonov  - Anri Plaksij  2-0
 Aisen Andreev  - Fiodar Bakach  1-1
 Aleksei Kunitsa  - Damir Rusaev  0-2
 Maksim Dorogan  - Martijn van IJzendoorn (1433) 0-2