HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Boys Dabki 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Artur Tunkevic  2077   Jun   9 5 4 0 14   2096.00     2077  
2   Martijn van IJzendoorn MI 2303   Jun   9 5 4 0 14   2046.89     2303  
3   Sukhbat Tsogtbaatar    Jun   9 5 2 2 12   2104.44     1930  
4   Pepijn van den Brink  2080   Jun   9 5 2 2 12   2087.44     2080  
5   Aisen Andreev MF 2201   Jun   9 4 3 2 11   2059.44     2201  
6   Wouter Wolff  2090   Jun   9 2 7 0 11   2052.78     2090  
7   Fiodar Bakach  2035   Jun   9 4 3 2 11   2018.22     2035  
8   Sergei Jakovlev  1958   Jun   9 3 4 2 10   2091.44     1958  
9   Aleksei Kunitsa MI 2140   Jun   9 3 4 2 10   2085.33     2140  
10   Domantas Norkus  2032   Jun   9 3 4 2 10   2077.33     2032  
11   Damir Rusaev MF 2124   Jun   9 3 4 2 10   2057.78     2124  
12   Otgonbileg Tserenbyamba  2096   Jun   9 3 4 2 10   2023.11     2096  
13   Anri Plaksij MI 2095   Jun   9 3 4 2 10   2021.22     2095  
14   Mateusz Stanczuk  1988   Jun   9 3 3 3 9   2034.78     1988  
15   Rick Hakvoort  2062   Jun   9 3 3 3 9   2020.22     2062  
16   Davids Benderskis  1938   Jun   9 4 1 4 9   2012.67     1938  
17   Leons Bersons  1991   Jun   9 2 5 2 9   1999.67     1991  
18   Sulyeman Asyet    Jun   9 3 3 3 9   1981.44     1929  
19   Szymon Morzy  1921   Jun   9 2 4 3 8   2021.44     1921  
20   Francois Paul    Jun   9 3 2 4 8   2006.22     1980  
21   Vasyl Pikiniar MF 2112   Jun   9 2 4 3 8   2005.56     2112  
22   Filip Puc  1912   Jun   9 3 2 4 8   1990.22     1912  
23   Piotr Stalko  1902   Jun   9 2 3 4 7   1978.33     1902  
24   Robin Paul  2075   Jun   9 2 3 4 7   1953.78     2075  
25   Martins Zemlitis  1900   Jun   9 2 2 5 6   1963.11     1900  
26   Faris Chiragally    Jun   9 1 3 5 5   1940.00     1940  
27   Krzysztof Labuda  1905   Jun   9 1 1 7 3   1947.56     1905  
28   Kacper Swiatek    Jun   9 0 2 7 2   1938.56     1899  
 Ronde 9 
 ma 22-12-2014  Martijn van IJzendoorn (2303) - Domantas Norkus (2032) 2-0Partij
 Aleksei Kunitsa (2140) - Artur Tunkevic (2077) 0-2Partij
 Wouter Wolff (2090) - Pepijn van den Brink (2080) 1-1
 Sukhbat Tsogtbaatar  - Sergei Jakovlev (1958) 2-0
 Aisen Andreev (2201) - Damir Rusaev (2124) 2-0
 Anri Plaksij (2095) - Otgonbileg Tserenbyamba (2096) 1-1
 Filip Puc (1912) - Fiodar Bakach (2035) 0-2
 Vasyl Pikiniar (2112) - Mateusz Stanczuk (1988) 1-1
 Davids Benderskis (1938) - Robin Paul (2075) 2-0
 Leons Bersons (1991) - Piotr Stalko (1902) 2-0
 Martins Zemlitis (1900) - Rick Hakvoort (2062) 0-2
 Francois Paul  - Faris Chiragally  1-1
 Krzysztof Labuda (1905) - Sulyeman Asyet  0-2
 Szymon Morzy (1921) - Kacper Swiatek  1-1