HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   WK Juniors Girls Dabki 2014

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Andere
 jaren
Hall of fame
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   Programma:    7   8
 Alle uitslagen    Partijen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Anastasia Baryshava MIF 2011   Jun   6 4 2 0 10   2004.67     2011  
2   Nurguyana Azarova MFF 2032   Jun   6 3 3 0 9   1965.83     2032  
3   Milda Jocaite  1908   Jun   6 3 2 1 8   1989.50     1908  
4   Aygul Idrisova MIF 2175   Jun   6 2 4 0 8   1944.33     2175  
5   Vera Khvashchynskaya MFF 2059   Jun   6 3 2 1 8   1943.17     2059  
6   Regina Ajupova MFF 2046   Jun   6 1 5 0 7   1937.33     2046  
7   Agnieszka Szymanska  1943   Jun   6 3 1 2 7   1908.17     1943  
8   Yulia Yurkova  1969   Jun   6 2 2 2 6   1979.83     1969  
9   Nyamjargal Munkhbaatar GMIF 1978   Jun   6 1 4 1 6   1930.50     1978  
10   Patrycja Tomczak-Chrzaszcz  1897   Jun   6 1 4 1 6   1926.00     1897  
11   Joanna Sild  1793   Jun   6 2 2 2 6   1910.17     1793  
12   Denise van Dam  1919   Jun   6 2 2 2 6   1873.33     1919  
13   Stella van Buuren  1882   Jun   6 1 3 2 5   1947.67     1882  
14   Jagoda Bajkowska  1822   Jun   6 2 1 3 5   1944.33     1822  
15   Elvija Vanaga  1850   Jun   6 2 0 4 4   1945.33     1850  
16   Daria Babiak  1830   Jun   6 1 2 3 4   1878.17     1830  
17   Karolina Kolodziej  1870   Jun   6 1 1 4 3   1888.17     1870  
18   Sahira Chiragali    Jun   6 0 0 6 0   1867.50     1800  
 Ronde 6 
 vr 19-12-2014  Nurguyana Azarova (2032) - Vera Khvashchynskaya (2059) 1-1Partij
 Agnieszka Szymanska (1943) - Stella van Buuren (1882) 2-0Partij
 Yulia Yurkova (1969) - Anastasia Baryshava (2011) 0-2
 Aygul Idrisova (2175) - Regina Ajupova (2046) 1-1
 Jagoda Bajkowska (1822) - Milda Jocaite (1908) 0-2
 Patrycja Tomczak-Chrzaszcz (1897) - Nyamjargal Munkhbaatar (1978) 1-1
 Joanna Sild (1793) - Daria Babiak (1830) 2-0
 Sahira Chiragali  - Denise van Dam (1919) 0-2
 Elvija Vanaga (1850) - Karolina Kolodziej (1870) 2-0