HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     FMJD-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Martijn van IJzendoorn MI 1433   Jun   9 6 3 0 15   2060.00     2308  
2   Damir Rusaev MF   Jun   9 6 2 1 14   2106.44     2187  
3   Aleksei Kunitsa MI   Jun   9 3 5 1 11   2080.89     2107  
4   Pepijn van den Brink  1258   Jun   9 4 3 2 11   2058.56     2101  
5   Rick Hakvoort  1240   Jun   9 3 5 1 11   2049.33     2135  
6   Aisen Andreev MF   Jun   9 3 4 2 10   2067.44     2169  
7   Sergei Jakovlev    Jun   9 4 2 3 10   2064.33     1909  
8   Vasyl Pikiniar MF   Jun   9 4 2 3 10   2057.67     2051  
9   Artur Tunkevic    Jun   9 3 4 2 10   2033.44     2093  
10   Mateusz Stanczuk    Jun   9 4 2 3 10   2033.00     1962  
11   Fiodar Bakach    Jun   9 3 4 2 10   2014.67     2068  
12   Otgonbileg Tserenbyamba    Jun   9 2 5 2 9   2129.89     2010  
13   Domantas Norkus    Jun   9 3 3 3 9   2084.33     2022  
14   Wouter Wolff  1230   Jun   9 2 5 2 9   2069.11     2020  
15   Szymon Morzy    Jun   9 3 3 3 9   2051.89     1992  
16   Francois Paul    Jun   9 3 3 3 9   2015.44     1980  
17   Sukhbat Tsogtbaatar    Jun   9 3 2 4 8   2124.11     2015  
18   Anri Plaksij MI   Jun   9 1 6 2 8   2005.33     2113  
19   Robin Paul    Jun   9 2 4 3 8   1965.78     2075  
20   Leons Bersons    Jun   9 3 2 4 8   1962.44     1967  
21   Piotr Stalko    Jun   9 2 3 4 7   2002.44     1902  
22   Sulyeman Asyet    Jun   9 3 0 6 6   1974.67     1929  
23   Faris Chiragally    Jun   9 0 3 6 3   1977.67     1940  
24   Kacper Swiatek    Jun   9 0 1 8 1   1965.11     1899  
 Ronde 9 
 za 20-12-2014  Francois Paul  - Kacper Swiatek  2-0
 Faris Chiragally  - Szymon Morzy  0-2
 Otgonbileg Tserenbyamba  - Pepijn van den Brink (1258) 0-2
 Mateusz Stanczuk  - Fiodar Bakach  1-1
 Sergei Jakovlev  - Anri Plaksij  2-0
 Sukhbat Tsogtbaatar  - Vasyl Pikiniar  0-2
 Domantas Norkus  - Leons Bersons  1-1
 Robin Paul  - Piotr Stalko  1-1
 Sulyeman Asyet  - Wouter Wolff (1230) 0-2
 Aisen Andreev  - Martijn van IJzendoorn (1433) 0-2
 Artur Tunkevic  - Damir Rusaev  1-1
 Aleksei Kunitsa  - Rick Hakvoort (1240) 1-1