HOME | LAATST INGEVOERD | RATINGS | TOERNOOIEN | ACTUEEL | PARTIJEN | POSITIES | LINKS |

Toernooibase Dammen

   Blitz WK Juniors Boys Dabki 2014 (Blitz)

    
    Link   

 Klassen: 
 Juniors Boys 
 Juniors Girls 
 Blitz Juniors Boys 
 Blitz Juniors Girls 
 Cadets Boys 
 Cadets Girls 
 Blitz Cadets Boys 
 Blitz Cadets Girls 
 Bekijk stand/uitslagen van ronde:   1   2   3   Programma:    4   5   6   7   8   9
 Alle uitslagen   Toernooizaal    Disclaimer     KNDB-rating
PlNaamRatingCat.WeWiReVePuTratiErati
1   Domantas Norkus  2032   Jun   3 2 1 0 5   2033.00     2022  
2   Aleksei Kunitsa MI 2140   Jun   3 2 1 0 5   2013.33     2107  
3   Martijn van IJzendoorn MI 2303   Jun   3 2 1 0 5   1981.33     2308  
4   Sukhbat Tsogtbaatar    Jun   3 2 0 1 4   2190.00     2015  
5   Damir Rusaev MF 2124   Jun   3 2 0 1 4   2015.00     2187  
6   Artur Tunkevic  2077   Jun   3 2 0 1 4   1980.67     2093  
7   Pepijn van den Brink  2080   Jun   3 1 2 0 4   1978.00     2101  
8   Wouter Wolff  2090   Jun   3 0 3 0 3   2185.33     2020  
9   Sergei Jakovlev  1958   Jun   3 1 1 1 3   2150.33     1909  
10   Otgonbileg Tserenbyamba  2096   Jun   3 0 3 0 3   2139.00     2010  
11   Mateusz Stanczuk  1988   Jun   3 1 1 1 3   2062.33     1962  
12   Vasyl Pikiniar MF 2112   Jun   3 1 1 1 3   2059.33     2051  
13   Aisen Andreev MF 2201   Jun   3 0 3 0 3   2017.67     2169  
14   Rick Hakvoort  2062   Jun   3 0 3 0 3   2007.33     2135  
15   Anri Plaksij MI 2095   Jun   3 0 3 0 3   2003.33     2113  
16   Piotr Stalko  1902   Jun   3 1 1 1 3   1986.00     1902  
17   Robin Paul  2075   Jun   3 1 1 1 3   1951.00     2075  
18   Szymon Morzy  1921   Jun   3 0 2 1 2   2135.00     1992  
19   Francois Paul    Jun   3 0 2 1 2   2102.33     1980  
20   Fiodar Bakach  2035   Jun   3 1 0 2 2   2008.33     2068  
21   Leons Bersons  1991   Jun   3 1 0 2 2   1979.33     1967  
22   Faris Chiragally    Jun   3 0 2 1 2   1964.67     1940  
23   Kacper Swiatek    Jun   3 0 1 2 1   1974.67     1899  
24   Sulyeman Asyet    Jun   3 0 0 3 0   2036.67     1929  
 Ronde 3 
 za 20-12-2014  Sulyeman Asyet  - Leons Bersons (1991) 0-2
 Mateusz Stanczuk (1988) - Kacper Swiatek  2-0
 Faris Chiragally  - Piotr Stalko (1902) 1-1
 Robin Paul (2075) - Sergei Jakovlev (1958) 1-1
 Francois Paul  - Artur Tunkevic (2077) 0-2
 Pepijn van den Brink (2080) - Szymon Morzy (1921) 2-0
 Wouter Wolff (2090) - Anri Plaksij (2095) 1-1
 Otgonbileg Tserenbyamba (2096) - Rick Hakvoort (2062) 1-1
 Aisen Andreev (2201) - Vasyl Pikiniar (2112) 1-1
 Damir Rusaev (2124) - Fiodar Bakach (2035) 2-0
 Martijn van IJzendoorn (2303) - Sukhbat Tsogtbaatar  2-0
 Domantas Norkus (2032) - Aleksei Kunitsa (2140) 1-1